r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Witch Magical Diamond Legend 1.0

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane

Witch Magical Diamond Legend to kolejna bezpłatna, logiczna łamigłówka oparta na pomyśle łączenia takich samych elementów w grupy celem usunięcia ich z pola gry. Tytuł przenosi nas swoją fabułą w świat czarów i magii pozwalając zwiedzić niedostępne dla zwykłych śmiertelników obszary zawładnięte przez pewną czarownicę.

Podstawowym, niezmiennym już dla gatunku, zadaniem gracza jest eliminowanie jak najdłuższych ciągów przedmiotów o tym samym kształcie i kolorze. Połączenie co najmniej trzech takich samych elementów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększeniem dorobku punktowego.

Najlepszy efekt przynosi jednak usuwanie z planszy po 4 lub więcej tych samych motywów co skutkuje możliwością korzystania ze specjalnych wspomagaczy, dzięki którym szybciej przebrniemy przez dany układ.

Witch Magical Diamond Legend to ciekawa pozycja logiczna w dobrej oprawie audiowizualnej. Jest dopracowana w szczegółach i zalicza się do grupy tych, które łatwo opanować, ale trudno przejść do końca. Mimo swej prostoty będzie wymagała od gracza skupienia i zaangażowania.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Witch Magical Diamond Legend czyli weekendowe czary mary

3
30.09.2017  •  Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Witch Magical Diamond Legend - kolejną, bezpłatną logiczną łamigłówkę opartą na pomyśle łączenia takich samych elementów w grupy celem usunięcia ich z pola gry. Tytuł, który przeznaczony jest na urządzenia mobilne z systemem Android, przenosi nas swoją fabułą w świat czarów i magii pozwalając zwiedzić niedostępne dla zwykłych śmiertelników obszary zawładnięte przez pewną czarownicę. Podstawowym, niezmiennym już dla gatunku, zadaniem gracza jest eliminowanie jak najdłuższych ciągów przedmiotów o tym samym kształcie i kolorze.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.