WindowsGrafikaProgramy do malowaniaWizardBrush

WizardBrush6.7.7.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WizardBrush to program przeznaczony do wirtualnego malowania obrazów za pośrednictwem tabletu podłączonego do komputera.

Aplikacja oferuje m. in. wirtualny odpowiednik ołówka, kredy, pędzli do farb wodnych i olejnych, węgla, magic wand, mark pen i wiele innych narzędzi malarskich. Gotowe projekty można zapisywać do takich formatów jak TIFF, PNG, TGA oraz wymieniać warstwy z profesjonalnymi aplikacjami graficznymi w tym również z Adobe Photoshop. WizardBrush oferuje ponadto możliwość wykorzystywania wbudowanych filtrów, dzięki którym uzyskanie zadziwiających efektów na naszych pracach staje się bardzo proste.

Niewątpliwie kolejną zaletą programu są wbudowane kursy malarskie pozwalające zapoznać się z podstawowymi możliwościami WizardBrush i jednocześnie nauczyć się w łatwy i szybki tworzyć prace za pośrednictwem komputera.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań7 420
Data aktualizacji28 lis 2011
Rozmiar pliku4.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)