Wkrótce aktualizacja Snow Leoparda?

15.02.2010 11:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Według niepotwierdzonych informacji, w ciągu najbliższych paru dni można spodziewać się aktualizacji systemu Mac OS X do wersji 10.6.3. Możliwe nawet, że kolejna wersja Snow Leoparda ukaże się dzisiaj.

Jakiś czas temu informowaliśmy o rozesłaniu 10.6.3 do testerów (build 10D522). Apple prosił też deweloperów o zapoznanie się z aktualizacją. Prace najprawdopodobniej zostały już zakończone, można więc spodziewać się, że wkrótce 10.6.3 trafi do użytkowników systemu. Zdaniem serwisu 9to5mac stanie się to już niebawem - w ciągu najbliższych 12 godzin.

Mac OS X 10.6.3 ma wprowadzić 221 poprawek i zmian w ponad 90 programach i komponentach systemu. Zmiany obejmą m.in. program iTunes, QuickTime Playera czy kalendarz iCal. Poprawione zostaną również błędy związane z drukowaniem dokumentów. Apple zapewne wprowadzi w aktualizacji systemu również obsługę OpenGL w wersji 3.0. Dzięki tej technologii przyśpieszona zostanie praca programów i gier korzystających z grafiki 3D. OpenGL pozwala także na bardziej wydajne wykorzystanie hardware’u - pisaliśmy o tym w styczniu

Aktualizacja będzie mieć najprawdopodobniej około 700 MB. Będzie to już trzeci update systemu, który Apple wprowadził do sprzedaży we wrześniu zeszłego roku.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)