WindowsArchiwumProgramy archiwalneWondershare Disk Manager Free
Wondershare Disk Manager Free ikona

Wondershare Disk Manager Free1.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Disk Manager Free to menedżer partycji dla systemu Windows, umożliwiający wygodne zarządzanie zainstalowanymi w komputerze dyskami twardymi oraz utworzonymi w ich obrębie partycjami.

Program umożliwia dowolne partycjonowanie dysku twardego, zmianę rozmiarów już istniejących partycji, tworzenie kopii zapasowych całej zawartości wybranej partycji lub dysku, usuwanie partycji i ich formatowanie, a także odzyskiwanie utraconych na wskutek awarii sprzętu/oprogramowania lub działalności szkodliwego oprogramowania partycji. Inne funkcje Wondershare Disk Manager Free to definiowanie aktywnych woluminów, wyświetlanie ich struktury i zmiana nazwy. Z poziomu narzędzia ukryjemy również wybrane partycje w celu zabezpieczenia przechowywanych na nich danych przed niepowołanym dostępem oraz przekonwertujemy system plików z FAT16/FAT32 do NTFS i odwrotnie.

Narzędzie wyposażone zostało w dwa tryby pracy, przeznaczone odpowiednio dla doświadczonych i początkujących użytkowników. W przypadku tych drugich oferowane są proste w obsłudze kreatory towarzyszące nam na każdym etapie wykonywanej operacji.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.84 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 732
Data aktualizacji28 sie 2013
Rozmiar pliku6.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Wondershare Disk Manager Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)