Wondershare Disk Manager Free ikona

Wondershare Disk Manager Free1.0.0

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneWondershare Disk Manager Free
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Disk Manager Free to menedżer partycji dla systemu Windows, umożliwiający wygodne zarządzanie zainstalowanymi w komputerze dyskami twardymi oraz utworzonymi w ich obrębie partycjami.

Program umożliwia dowolne partycjonowanie dysku twardego, zmianę rozmiarów już istniejących partycji, tworzenie kopii zapasowych całej zawartości wybranej partycji lub dysku, usuwanie partycji i ich formatowanie, a także odzyskiwanie utraconych na wskutek awarii sprzętu/oprogramowania lub działalności szkodliwego oprogramowania partycji. Inne funkcje Wondershare Disk Manager Free to definiowanie aktywnych woluminów, wyświetlanie ich struktury i zmiana nazwy. Z poziomu narzędzia ukryjemy również wybrane partycje w celu zabezpieczenia przechowywanych na nich danych przed niepowołanym dostępem oraz przekonwertujemy system plików z FAT16/FAT32 do NTFS i odwrotnie.

Narzędzie wyposażone zostało w dwa tryby pracy, przeznaczone odpowiednio dla doświadczonych i początkujących użytkowników. W przypadku tych drugich oferowane są proste w obsłudze kreatory towarzyszące nam na każdym etapie wykonywanej operacji.

Udostępnij
Wondershare Disk Manager Free 1.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.74 oceny
Liczba pobrań2 711
Data aktualizacji28 sie 2013
Rozmiar pliku6.06 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Wondershare Disk Manager Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)