WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaWondershare dr.fone toolkit for Android
Wondershare dr.fone toolkit for Android ikona

Wondershare dr.fone toolkit for Android11.0.6

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

dr.fone toolkit for Android to zestaw narzędzi do obsługi urządzenia z Androidem. Z jego pomocą można przeprowadzić kilka operacji, jak uzyskanie uprawnień roota, odzyskiwanie danych, bezpieczne usuwanie danych, tworzenie kopii zapasowych danych z telefonu, usuwanie ekranu blokady bez utraty danych (dostępne dla nielicznych urządzeń) oraz przenoszenie plików na komputer lub na inne urządzenie z Androidem.

Korzystanie z programu będzie wymagało instalacji na smartfonie komponentów firmy Wondershare przez USB, wejścia w tryb programisty oraz odblokowania debugowania USB. Program poinformuje o takiej potrzebie i w wielu przypadkach wskaże także, gdzie w ustawieniach znajdziemy odpowiednie opcje. Warto spoglądać na ekran smartfonu, gdyż będą wyświetlane pytania o zezwolenie na instalację komponentów.

dr.fone toolkit for Android jest interfejsem do obsługi różnych modułów, pobieranych ze strony producenta osobno. Każdy z modułów programu jest dostępny w sprzedaży osobno i osobno rozpoczyna się jego okres testowy.

dr.fone toolkit for Android działa z urządzeniami z systemem Android od 2.1 do 8, większość funkcji jest dostępna dla wszystkich popularnych modeli.

Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań59 708
Data aktualizacji8 sty 2021
Rozmiar pliku0.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare dr.fone toolkit for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)