WindowsMultimediaTworzenie i edycja filmówWondershare DVD Slideshow Builder Deluxe
Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe ikona

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe6.7.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • DVD Slideshow Builder Deluxe
  • DVD Slideshow Builder Deluxe
  • DVD Slideshow Builder Deluxe
  • DVD Slideshow Builder Deluxe

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe to płatna odsłona popularnego narzędzia do tworzenia multimedialnych nośników DVD z filmem stworzonym na bazie naszych zdjęć i klipów wideo.

Działanie aplikacji opiera się na prostym edytorze liniowym, za pośrednictwem którego użytkownik dodaje do projektu po uprzednim imporcie kolejne materiały. Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe daje możliwość wzbogacania naszych produkcji o napisy, ciekawe efekty czy podkład dźwiękowy. Do dyspozycji użytkownika oddano także szereg możliwych do wykorzystania szablonów graficznych oraz menu do nawigacji.

Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe pomimo nieco mylącej nazwy umożliwia tworzenie materiałów wideo do odtworzenia nie tylko na standardowych playerach DVD, ale również nowoczesnych telewizorach czy urządzeniach mobilnych (smartfonach i tabletach). Narzędzie sprawdzi się także w pracy z materiałami 3D.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań29
Data aktualizacji29 cze 2023
Rozmiar pliku0.98 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare DVD Slideshow Builder Deluxe ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)