Wondershare Free YouTube Downloader ikona

Wondershare Free YouTube Downloader4.9.1

WindowsMultimediaPobieranie wideoWondershare Free YouTube Downloader
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare Free YouTube Downloader to darmowy, ale niestety ubogi funkcjonalnie program przeznaczony do pobierania klipów z serwisu YouTube.

Narzędzie oferuje wbudowaną przeglądarkę internetową, pozwalającą wygodnie przeszukiwać zawartość serwisu YouTube pod kątem filmików, które chcielibyśmy zapisać na lokalnym dysku. Proces pobierania jest banalnie prosty i ogranicza się jedynie do wklejenia w głównym oknie linka do wybranego klipu. Wondershare Free YouTube Downloader umożliwia niestety pobranie wideo i zapisanie go w formacie FLV. W edycji bezpłatnej nie znajdziemy funkcji konwersji pobranych materiałów do wielu popularnych formatów.

Chcąc zwiększyć funkcjonalność narzędzia zakupić należy uaktualnienie do wersji oznaczonej jako Full. Poza możliwością konwersji klipów, daje ona możliwość m.in. pobierania wideo z ponad 1000 różnych serwisów tego typu.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 968
Data aktualizacji27 kwi 2016
Rozmiar pliku0.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Wondershare Free YouTube Downloader ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)