WindowsObsługa urządzeń mobilnychPakiety oprogramowaniaWondershare MobileGo
Wondershare MobileGo ikona

Wondershare MobileGo8.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare MobileGo pozwala na zarządzania treściami znajdującymi się w pamięci przenośnej smartfona lub tabletu z poziomu komputera.

Interfejs programu jest nowoczesny i czytelny. Z poziomu lewej strony uzyskujemy natychmiastowy dostęp do aplikacji, kontaktów, wiadomości, muzyki, zdjęć, wideo i plików umieszczonych na podłączonym urządzeniu z Androidem. Dzięki temu za pomocą Wondershare MobileGo bezproblemowo (technika "przeciągnij i upuść") będziemy mogli dodawać, kopiować czy też usuwać wybrane elementy.

Wondershare MobileGo idealnie sprawdzi się w momencie, gdy zechcemy zaimportować lub wyeksportować pliki dźwiękowe, zdjęcia lub nagrane filmy, a także stworzyć kopię zapasową posiadanych danych. Wśród opcji programu nie zabrakło także możliwości rootowania Androida, ale operację tę należy przeprowadzić na własne ryzyko.

Opisywane narzędzie adresowane jest także do użytkowników, którzy cenią sobie prywatność w trakcie pracy na tablecie lub smartfonie. Wondershare MobileGo pozwala na wyczyszczenie historii przeglądarki oraz pamięci podręcznej.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 5 dni.
Kup program
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań11 428
Data aktualizacji1 lut 2019
Rozmiar pliku0.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare MobileGo ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)