AndroidGrafika i fotografiaRobienie zdjęćWondershare PowerCam
Wondershare PowerCam ikona

Wondershare PowerCam3.2.1.230803

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare PowerCam to rozbudowana aplikacja dla miłośników robienia zdjęć oraz ich edycji. Posiada sporą ilość narzędzi i filtrów, które znacznie poszerzają możliwości programu. Dodatkowo, możemy korzystać z nich w czasie rzeczywistym.

Ekran główny aplikacji domyślnie wita nas listą podstawowych trybów pracy aplikacji. Możemy to zmienić z poziomu ustawień. Wondershare PowerCam nie wymaga zakładania konta, ani logowania co nie jest standardem w tego typu programach. Wśród opcji na ekranie głównym znajdziemy możliwość edycji zdjęć, tworzenia kolaży, przeglądania galerii, a także uruchomienia aparatu. Dodatkowo mamy dostęp do sklepu, w którym znajdziemy sporo darmowych treści.

Tryb aparatu pozwala wybierać pomiędzy sporą ilością filtrów (ponad 100) i efektów. Znajdziemy tu także zestaw standardowych narzędzi związanych z lampą, stabilizacją czy też proporcjami zdjęcia. Z poziomu ustawień możemy wybrać aby zdjęcie było wykonywane za pomocą przycisków regulacji głośności. Aplikacja pozwala także na nagrywanie filmów.

W przypadku edycji dostępne narzędzia podzielono na 6 grup. Grafiki możemy obracać, przycinać, zmieniać kontrast i saturacje, dodawać filtry oraz efekt rozmazania. Niestety niektóre opcje działają zbyt wolno. Zaletą aplikacji jest też bardzo ładny, a zarazem intuicyjny interfejs.

Wondershare PowerCam to dobra propozycja dla każdego miłośnika zabawy zdjęciami. Zawiera sporo narzędzi, dostępna jest za darmo, nie znajdziemy w niej reklam i poza edycją już wykonanych materiałów może nam zastąpić aplikację aparatu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań281
Data aktualizacji11 sie 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Wondershare PowerCam ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)