WindowsArchiwumProgramy archiwalneWondershare QuizCreator
Wondershare QuizCreator ikona

Wondershare QuizCreator4.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wondershare QuizCreator to profesjonalne narzędzie do tworzenia różnego rodzaju ankiet, testów i egzaminów stworzone z myślą o firmach szkoleniowych, szkołach itp. Umożliwia ono kreowanie quizów, w skład których wchodzić mogą pytania w kilku formatach, tj. prawda/fałsz, pytania wielokrotnego wyboru, pytania otwarte i inne.

Oprogramowanie oferuje bogatą funkcjonalność, pozwalającą w wygodny sposób tworzyć i udostępniać w wielu formach testy, mające za zadanie sprawdzić wiedzę uczestnika szkolenia, ucznia itp. Do naszej dyspozycji oddano 18 rodzajów możliwych do wykorzystania pytań. Kreowane mogą być zadania, w których użytkownik m.in. wskazuje jedną/wiele odpowiedzi, udziela odpowiedzi opisowej czy też wskazuje jakiś obiekt na zdjęciu. Każde ze zdefiniowanych pytań wzbogacić możemy o materiał dźwiękowy, wideo lub grafikę.

Wondershare QuizCreator wyposażony został w opcje, pozwalające egzaminowanej osobie pomijać wybrane pytania i wracać do nich po odpowiedzeniu na pozostałe. Z kolei użytkownik tworzący testy posiada możliwość definiowania ilości punktów uzyskiwanych za dane pytanie oraz personalizowanie powiadomień o poprawnej/niepoprawnej odpowiedzi. Program automatycznie po zakończeniu testu wyświetla informacje o jego rezultacie. Co więcej, wyniki quizów dla poszczególnych osób wysyłane mogą być pod wskazany adres e-mail.

Aplikacja oferuje zestaw motywów graficznych do dostosowywania wyglądu kreowanego testu zgodnie z preferencjami osoby go tworzącej. Wondershare QuizCreator jest kompatybilny z specyfikacją SCORM/AICC, obsługuje platformy Moodle, BlackBoard, SharePoint i WebCT, pozwalając przy tym na eksport projektów do formatów Flash, plików wykonywalnych EXE, paczek SCORM/AICC oraz możliwych do wydruku plików Word i Excel.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 727
Data aktualizacji3 wrz 2013
Rozmiar pliku19.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Wondershare QuizCreator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)