AndroidGryLogiczne i karcianeWordament
Wordament ikona

Wordament4.2.1211

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wordament to pierwsza gra Xbox Live dostępna na system Android. Pozwala na zdobywanie osiągnieć oraz rywalizację z innymi graczami.

Zabawa w Wordament polega na układaniu słów z dostępnych na planszy liter. Na wykonanie zadania mamy ograniczoną ilość czasu. Rozgrywka odbywa się online, tak więc nie mamy możliwość zastopowania zabawy i powrotu do niej kiedy indziej.

Gra obsługuje polski słownik, jednak nie do końca poprawnie. Litery takie jak ń, ą, ś itp. Przedstawione są za pomocą n, a, s. To od nas zależy jakie nadamy im znacznie. Brakuje także kilku popularnych słów. Jednak nie przeszkadza to w zabawie i rywalizacji.

To właśnie ona jest kluczowym elementem Wordament. Rywalizować możemy ze znajomymi Xbox Live, ale także innymi graczami z całego świata. Każdy język posiada swoją oddzielną klasyfikację. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie by go zmienić i sprawdzić swoje siły np. w języku angielskim.

Prosta i intuicyjna oprawa, a do tego dobre tłumaczenia menu sprawiają, że nikt nie powinien mieć problemu z obsługą Wordament. Interfejs jest wspólny dla wszystkich wersji gry. A ta dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 322
Data aktualizacji14 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Wordament ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)