WindowsGryAkcja i strzelankiWorld of Padman

World of Padman1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

World of Padman to bazującą na silniku gry Quake 3 nietypowa strzelanka FPS przenosząca gracza w świat ogromnych pokoi, w których walki staczają pomiędzy sobą bardzo małe istoty. Podobnie jak w przypadku Quake 3, cel gry jest ten sam. Należy jak najdłużej utrzymać się przy życiu eliminując przy tym jak największą liczbę przeciwników. Duży wybór różnych rodzajów broni, dynamiczna rozgrywka, ciekawie zrealizowana grafika, dobre efekty dźwiękowe, to wszystko potrafi przykuć do komputera na długie godziny. Zasada jaka rządzi grą World of Padman jest prosta: komu skończy się amunicja - ten ginie. W chwili obecnej gra oferuje jedynie tryb gry wieloosobowej pozwalający na prowadzenie pojedynków w obrębie swojej sieci lub Internetu.

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor - Pentium III 1 GHz Pamięć - 512 MB RAM Wolne miejsce na dysku - 900 MB Karta grafiki - NVIDIA 16 MB RAM z akceleratorem 3D Uwaga! Gra dostępna jest również dla systemów Linux i Mac OS X. Więcej informacji na stronie projektu.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentWOP Team
Liczba pobrań10 211
Data aktualizacji8 sie 2013
Rozmiar pliku903.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)