WindowsGryStrategiczneWormux 0.9.2

Wormux 0.9.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wormux jest znakomitym, darmowym odpowiednikiem komercyjnej gry Worms, w której gracz kieruje oddziałem robaków walcząc na wybranych planszach z innymi oddziałami. Do walki z przeciwnikiem autorzy przygotowali bogaty arsenał broni w postaci bazooki, pistoletu, broni maszynowej, wszelkich rodzajów bomb (w tym spuszczanych z samolotu), granatów, wyrzutni rakiet, kija baseballowego itd.

Gdy przeciwnik okazuje się trudny do zwalczenia możemy użyć trochę własnego sprytu i skorzystać z innych pomocnych narzędzi takich jak jetpack czy teleporter. Jeżeli one nie pomogą, zawsze można wysadzić przeszkodę. Zabawę rozpoczynamy od wyboru zespołu, którym będziemy kierować. Do wyboru mamy między innymi Firefox Team ;-), Nupik Team, Nuts Freak, PHP Team, Thunderbird Team czy Pink Floyd.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
ProducentWormux.org
Liczba pobrań21 166
Data aktualizacji9 maj 2010
Rozmiar pliku93.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)