bDYWKIJh
WOT (Web of Trust) dla Opery ikona

WOT (Web of Trust) dla Opery3.2.27

Pobierz program
wersja stabilna (32-bit)
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

WOT (skrót od Web of Trust) to rozszerzenie zwiększające bezpieczeństwo komputera podczas surfowania w Internecie, które dedykowane jest dla przeglądarki Opera.

bDYWKIJj

Plugin stanowi ciekawe uzupełnienie standardowego oprogramowania zabezpieczającego. Bazuje on na olbrzymiej bazie ocen i reputacji stron internetowych, która tworzona jest przez wielomilionową grupę użytkowników. WOT wyświetla informacje o reputacji danej witryny tuż po otworzeniu jej w przeglądarce. Wszelakie alerty dostępne są z poziomu ikonki tego rozszerzenia, które wyświetlane jest w oknie przeglądarki. Poza ocenami innych użytkowników również my możemy oddać swoje noty w dwóch kategoriach - Zaufanie oraz Bezpieczeństwo dla dzieci.

Rozszerzenie potrafi także wyświetlać kolorowe ikony z reputacją w wynikach wyszukiwania, portalach społecznościowych czy wiadomościach e-mail. Pozwala ono chronić użytkownika przed oszustwami, złośliwym oprogramowaniem, nieuczciwymi sklepami internetowymi, niebezpiecznymi łączami i wieloma innymi zagrożeniami. Co istotne, po przejściu na podejrzaną stronę internetową WOT wyświetla okienko z ostrzeżeniem, dające możliwość kontynuowania pobytu na danej stronie lub powrotu w bezpieczne miejsce.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań186
Data aktualizacji27 cze 2017
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WOT (Web of Trust) dla Opery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYWKIJO
bDYWKIKf