WPD ikona

WPD1.5.2042

WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościWPD
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WPD to darmowa aplikacja dla użytkowników ceniących sobie prywatność w trakcie korzystania z Windows.

Najnowsze wersje "okienek" udostępniają rozmaite informacje firmie Microsoft bez zgody użytkownika. Wydawać by się mogło, że w trakcie pracy jesteśmy z góry na skazanej pozycji, ale możemy chronić swoją prywatność za pomocą narzędzia WPD, które umożliwia dezaktywowanie wybranych opcji, co jest albo bardzo skomplikowane, albo praktycznie niemożliwe z poziomu interfejsu systemu operacyjnego Windowsa.

WPD charakteryzuje się prostotą użytkowania. Na ekranie widzimy cztery przyciski, takie jak: privacy (prywatność), firewall (zapora sieciowa), apps (programy) i tweaker (dostosowywanie systemu). Po kliknięciu na wybraną opcję możemy skorzystać z rozmaitych funkcjonalności (poprzez zaznaczenie lub odznaczenie), by zadecydować, jakie aplikacje będą miały dostęp do naszych informacji (włącznie z możliwością zablokowania wybranych adresów IP, które pozyskują dane na temat aktywności użytkownika).

Udostępnij
WPD 1.5.2042wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
ProducentWPD
Liczba pobrań3 159
Data aktualizacji17 sie 2022
Rozmiar pliku0.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WPD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)