WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościWPD
WPD ikona

WPD1.5.2042

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WPD to darmowa aplikacja dla użytkowników ceniących sobie prywatność w trakcie korzystania z Windows.

Najnowsze wersje "okienek" udostępniają rozmaite informacje firmie Microsoft bez zgody użytkownika. Wydawać by się mogło, że w trakcie pracy jesteśmy z góry na skazanej pozycji, ale możemy chronić swoją prywatność za pomocą narzędzia WPD, które umożliwia dezaktywowanie wybranych opcji, co jest albo bardzo skomplikowane, albo praktycznie niemożliwe z poziomu interfejsu systemu operacyjnego Windowsa.

WPD charakteryzuje się prostotą użytkowania. Na ekranie widzimy cztery przyciski, takie jak: privacy (prywatność), firewall (zapora sieciowa), apps (programy) i tweaker (dostosowywanie systemu). Po kliknięciu na wybraną opcję możemy skorzystać z rozmaitych funkcjonalności (poprzez zaznaczenie lub odznaczenie), by zadecydować, jakie aplikacje będą miały dostęp do naszych informacji (włącznie z możliwością zablokowania wybranych adresów IP, które pozyskują dane na temat aktywności użytkownika).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.67 ocen
Twoja ocena
ProducentWPD
Liczba pobrań3 498
Data aktualizacji17 sie 2022
Rozmiar pliku0.33 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
WPD ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)