WindowsGryAkcja i strzelankiWreckage

Wreckage

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wreckage to w pełni darmowa i samodzielna modyfikacja Crysis - znanego i cenionego przez miliony graczy tytułu od Crytek.

Mod stworzony został przez czterech zapaleńców chcących dostarczyć dodatkowych wrażeń i emocji wszystkim miłośnikom popularnego Crysisa. Opierając swój projekt o silnik CryENGINE 2 stworzyli nieodbiegającą praktycznie niczym pod względem graficznym autonomiczną edycję stanowiącą rozszerzenie całej serii Crysis.

Gracz w dalszym ciągu występuje w roli porucznika Nomada, który wraz z członkami swojego trzyosobowego zespołu zostaje zrzucony w sam środek ostrego konfliktu zbrojnego. Do naszej dyspozycji oddano pokaźny arsenał broni oraz pojazdów, który możemy dowolnie zmieniać i unowocześniać w zależności od prowadzonych działań na danym etapie rozgrywki. Wszystkie elementy uzbrojenia zostały przedstawione z możliwie największą liczbą szczegółów z uwzględnieniem balistyki pocisków włącznie.

Wreckage, zresztą jak większość nowoczesnych, militarnych FPS-ów, oprócz samej zręczności wymaga od gracza dużego sprytu oraz niemałych umiejętności taktycznych. To właśnie wybrany stopień trudności będzie decydował o polityce zachowań na polu walki. Im będzie on wyższy, tym w większym stopniu będą dominować działania taktyczno-strategiczne.

Dzięki wykorzystanemu CryENGINE 2 twórcom projektu udało się w bardzo dobry sposób oddać klimat i realia panujące w trakcie prowadzonych starć i potyczek. Przedstawione środowisko walki, jego otoczenie zewnętrzne oraz scenariusze prowadzonych bitew nie odbiegają w zasadzie niczym od tych, które znamy z Crysisa. Gra bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim fanom produkcji Cryteka i nie tylko.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 565
Data aktualizacji12 kwi 2013
Rozmiar pliku1869.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)