bEgnRhVN
Writer's Blocks ikona

Writer's Blocks5.0.0.84

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Writer's Blocks to niezwykle przydatne narzędzie wspomagające pisanie artykułów, notatek, powieści lub innych obszernych dokumentów.

bEgnRhVP

Aplikacja charakteryzuje się czytelnym interfejsem (wzorowanym na pakiecie biurowym Microsoft Office), a także możliwością szybkiego tworzenia, edytowania i redagowania tekstów lub innych ważnych dokumentów. Dodatkowo pozwala na przechowywanie różnych notatek i dokładne sprawdzanie pisowni w odpowiednim tekście.

Wrtiter`s Blocks adresowany jest nie tylko dla kreatywnych pisarzy, dziennikarzy czy publicystów, ale również dla zwykłych użytkowników bądź studentów, którzy często piszą różnego rodzaju teksty lub dokumenty do pracy bądź szkoły. Program jest unikalnym narzędziem, który pomoże przy organizacji pracy podczas tworzenia notatki lub obszernego artykułu, a także przy zbieraniu najważniejszych informacji do ich napisania.

W programie znajdziemy rozbudowany i wielofunkcyjny edytor tekstowy do pisania artykułów lub innych dokumentów, w którym możemy również dodawać i tworzyć tabele, hiperłącza, a także formatować napisany tekst. Na szczególną uwagę zasługuje również wbudowany system blokowy, który zdecydowanie przyspiesza i wspomaga organizację pracy, a także doskonale nadaje się do porządkowania struktury tworzonego pisma lub artykułu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 14 dni.
  • Aby testować wersją próbną aplikacji, należy po uruchomieniu programu wybrać trzecią opcję \Evaluate Writer`s Blocks.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Writer's Blocks 5.0.0.84wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Liczba pobrań1 390
Data aktualizacji26 lut 2018
Rozmiar pliku27.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Writer's Blocks ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgnRhWu
bEgnRhWL