AndroidGryBijatykiWWE Immortals
WWE Immortals ikona

WWE Immortals

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

WWE Immortals to bijatyka stworzona z myślą o urządzeniach mobilnych. Zastosowano w niej mechanikę dobrze znaną z bliźniaczego tytułu czyli Injustice: Gods Among Us.

Ja sama nazwa wskazuje tym razem przyjdzie nam zmierzyć się w pojedynkach znanych gwiazd świata wrestlingu. Aby jednak urozmaicić rozgrywkę został on połączony z uniwersum DC, dzięki czemu wrestlerzy zyskali nadprzyrodzone zdolności. Cała reszta nieustannie czerpie z Injustice: Gods Among Us.

Walka to w głównej mierze pojedynki 3 vs 3. Sterownie opiera się na 3 gestach oraz atakach specjalnych. Nasze postaci z każdym pojedynkiem zdobywają punkty doświadczenia, przez co awansują na wyższe poziomu. Nowych bohaterów zdobywamy jako nagrody w kampanii, możemy ich też kupić w specjalnie przygotowanych losowych zestawach kart, bądź też nabyć pojedynczo.

Dodatkowo spotkamy w grze karty udoskonaleń. Gdy znudzi nam się tryb dla jednego gracza, po odblokowaniu odpowiedniego poziomu możemy toczyć pojedynki online. Autorzy już Injustice: Gods Among Us udowodnili, że wiedzą jak urozmaicać i wydłużać rozgrywkę.

Ważnym elementem gry są mikropłatności. Choć bardzo długo możemy bawić się bez nich, to w pewnym momencie trafimy na ścianę, która będzie od nas wymagała mozolnego zbierania złota, albo szybkiej inwestycji prawdziwych pieniędzy. Niezmiennie gra zachwyca wykonaniem. Modele, postaci, animacje, cała oprawa prezentuje się wyśmienicie.

Grę warto sprawdzić nawet pomimo mikropłatności. Jest to jedna z najlepszych bijatyk na urządzenia mobilne, przy okazji łączy w sobie drobne elementy RPG i kolekcjonerskich gier karcianych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań701
Data aktualizacji4 gru 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
WWE Immortals ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)