bEiekPSd

wxDev-C++7.4.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

wxDev-C++ jest odmianą popularnego środowiska DevCPP, stworzoną z myślą o projektowaniu aplikacji opartych o wxWidgets - framework umożliwiający tworzenie aplikacji na różne platformy za pomocą tego samego kodu.

bEiekPSf

wxDev-C++ jest wyposażony w narzędzia dowizualnego tworzenia formularzy wxWidgets, umożliwiające szybkie projektowanie wyglądu aplikacji oraz podłączanie metod obiektów dozdarzeń. Podobnie jak jego klasyczna wersja, wxDevCPP posiada wbudowany debugger wyposażony m.in. w opcje obserwacji wartości zmiennych, wyświetlania zmiennych lokalnych i podglądu rejestrów procesora. Edytor posiada funkcje uzupełniania kodu, profilowanego podświetlania składni. Dodatkowo dostępna jest przeglądarka klas zawartych w projekcie oraz prosty klient CVS.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
wxDev-C++ 7.4.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.513 ocen
Liczba pobrań30 365
Data aktualizacji10 maj 2012
Rozmiar pliku117.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEiekPSK
bEiekPTb