Wydano Operę 10.63 RC z poprawkami bezpieczeństwa

Wydano Operę 10.63 RC z poprawkami bezpieczeństwa

05.10.2010 15:43

Zespół Opera Software wydał wersję 10.63 RC swojej przeglądarki internetowej. Wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim bezpieczeństwa programu.

Jak poinformowano na blogu przeglądarki, w najnowszym wydaniu RC wprowadzono poprawki związane z bezpieczeństwem, wyeliminowano też szereg wykrytych wcześniej błędów. Zmiany dotyczą zarówno powłoki programu jak i jego rdzenia. Wprowadzono też kilka zmian w wydaniach Opery dla systemów Windows i Mac OS X. Programistom udało się usunąć takie błędy jak znikanie paska startowego, problemy podczas ładowania aplikacji Messenger Unite czy zawieszenie Opery Link w trakcie uruchamiania.

Kolejne zmiany dotyczą zawieszania się JavaScriptu podczas korzystania z Yahoo Mail Classic czy obsługi widżetów w Mac OS X. Udało się również usunąć błędy występujące podczas importowania zakładek z Firefoksa, kopiowania do schowku tekstu zaznaczonego kursorem, jak również prawidłowego wyświetlania menu zakładek. Pełna lista zmian wprowadzonych przez zespół Opera Software dostępna jest na blogu przeglądarki. Stamtąd też można pobrać wersję RC przeglądarki.

Stabilną wersja Opery 10.62 można pobrać z naszego vortalu. Dostępna jest dla systemów Windows, Linux i Maco OS X.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)