Wymarzony Ogród3.1

WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówWymarzony Ogród
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wymarzony Ogród to program kierowany do osób zajmujących się profesjonalnie projektowaniem zieleni, ale może być także z powodzeniem wykorzystywany przez ogrodników hobbystów.

W trybie projektowania (2D) umożliwia naniesienie roślin, dróg, murów, płotów, a nawet takich obiektów jak meble ogrodowe, stawy, baseny i domy. Gotowy projekt można obejrzeć w formie realistycznej wizualizacji 3D (z możliwością podglądu w dzień i w nocy, o różnych porach roku, a także po osiągnięciu przez rośliny maksymalnego wzrostu), a następnie wydrukować (plan, widok 3D i lista roślin). Program zawiera informacje o ponad 7000 roślinach wraz z takimi informacjami jak wielkość, kolor kwiatów i kolor liści, wilgotność podłoża, strefa klimatyczna itd.

Najważniejsze nowości w wersji 3.0

-Przyciąganie do punktów siatki; -Przyciąganie do obiektów i linii pomocniczych; -Pionowe, poziome i dwupunktowe linie pomocnicze umożliwiające precyzyjne wstawianie elementów; -Wymiarowanie - umożliwia zwymiarowanie dowolnych składowych projektu; -Ulepszona funkcja modelowanie terenu - możliwość wstawiania płaskowyżu (wzniesienie o bokach na jednakowej wysokości); -Możliwość obsadzenia grządki różnymi gatunkami roślin; -Możliwość grupowania i rozgrupowania obiektów - w przeciwieństwie do multiselekcji obiekty są zgrupowane do momentu, kiedy użytkownik ich nie rozgrupuje (nawet po zamknięciu i ponownym otworzeniu projektu); -Możliwość ustalania kolejności wyświetlania obiektów - w tle, na pierwszym planie; -Efekt Mgły - możliwość określania widoczności (zasięgu) i koloru mgły; -Dodatkowe tekstury nieba; -Możliwość wstawiania krajobrazu i zmiany jego tekstury oraz właściwość analogicznie do zmiany właściwości obiektów; -Folie - wczytywanie planów w postaci plików bmp; -Możliwość wstawiania zdjęć .bmp; -Wprowadzenie funkcji Widok Dzień/Noc; -Lampy - dodanie światła - możliwość określania koloru i intensywności; -Możliwość ukrywania obiektów podczas pracy w trybie projektowanie (2D); -Zmiana tekstury podłoża, grządki i wody analogicznie do pory roku; -Rozszerzona biblioteka obiektów; -Ulepszona funkcja drukowania;

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań97 869
Data aktualizacji10 maj 2016
Rozmiar pliku578.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)