bDZsJwHp

Wymarzony Ogród3.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Wymarzony Ogród to program kierowany do osób zajmujących się profesjonalnieprojektowaniem zieleni, ale może być także z powodzeniemwykorzystywany przez ogrodników hobbystów.

bDZsJwHr

W trybie projektowania(2D) umożliwia naniesienie roślin, dróg, murów, płotów, a nawettakich obiektów jak meble ogrodowe, stawy, baseny i domy. Gotowyprojekt można obejrzeć w formie realistycznej wizualizacji 3D (zmożliwością podglądu w dzień i w nocy, o różnych porach roku, atakże po osiągnięciu przez rośliny maksymalnego wzrostu), anastępnie wydrukować (plan, widok 3D i lista roślin). Programzawiera informacje o ponad 7000 roślinach wraz z takimiinformacjami jak wielkość, kolor kwiatów i kolor liści, wilgotnośćpodłoża, strefa klimatyczna itd.

Najważniejsze nowości w wersji 3.0

-Przyciąganie do punktów siatki; -Przyciąganie do obiektów i linii pomocniczych; -Pionowe, poziome i dwupunktowe linie pomocnicze umożliwiająceprecyzyjne wstawianie elementów; -Wymiarowanie - umożliwia zwymiarowanie dowolnych składowychprojektu; -Ulepszona funkcja modelowanie terenu - możliwość wstawianiapłaskowyżu (wzniesienie o bokach na jednakowej wysokości); -Możliwość obsadzenia grządki różnymi gatunkami roślin; -Możliwość grupowania i rozgrupowania obiektów - w przeciwieństwiedo multiselekcji obiekty są zgrupowane do momentu, kiedy użytkownikich nie rozgrupuje (nawet po zamknięciu i ponownym otworzeniuprojektu); -Możliwość ustalania kolejności wyświetlania obiektów - w tle, napierwszym planie; -Efekt Mgły - możliwość określania widoczności (zasięgu) i kolorumgły; -Dodatkowe tekstury nieba; -Możliwość wstawiania krajobrazu i zmiany jego tekstury orazwłaściwość analogicznie do zmiany właściwości obiektów; -Folie - wczytywanie planów w postaci plików bmp; -Możliwość wstawiania zdjęć .bmp; -Wprowadzenie funkcji Widok Dzień/Noc; -Lampy - dodanie światła - możliwość określania koloru iintensywności; -Możliwość ukrywania obiektów podczas pracy w trybie projektowanie(2D); -Zmiana tekstury podłoża, grządki i wody analogicznie do poryroku; -Rozszerzona biblioteka obiektów; -Ulepszona funkcja drukowania;

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Wymarzony Ogród 3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.45 ocen
Liczba pobrań96 689
Data aktualizacji10 maj 2016
Rozmiar pliku564.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZsJwHW
bDZsJwIn