WYSIWYG Web Builder2.7.2

WindowsArchiwumProgramy archiwalneWYSIWYG Web Builder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ostatnia, bezpłatna wersja programu do tworzenia stron internetowych, pracującego w trybie WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz), stworzonego z myślą o użytkownikach chcących tworzyć własne witryny internetowe bez znajomości języka HTML. W przeciwieństwie do innych programów mogących pracować w tym trybie - FrontPage'a, Dreamweaver'a czy choćby darmowego Nvu - WYSIWYG Web Builder przede wszystkim generuje strony, a możliwości edycji kodu źródłowego HTML są mocno ograniczone. Nie musi to być jednak wada biorąc pod uwagę do kogo program jest adresowany. Same tworzenie stron jest tak proste jak dokumentu w edytorze tekstów. Program posiada załączone szablony stron, a także wbudowanego klienta FTP dzięki czemu stworzoną stronę można łatwo opublikować.

Uwaga! 1. Program nie wspiera często wykorzystywanego, polskiego standardu kodowania ISO-8859-2. Aby tworzyć witryny z użyciem polskich znaków diaktrycznych można jednak wykorzystać kodowanie UTF-8. 2. Na stronie producenta można pobrać więcej szablonów stron. 3. Wersje programu od 3.x są płatne - ich wersje testowe można znaleźć na stronie producenta.

Udostępnij
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań76 214
Data aktualizacji11 paź 2006
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)