WindowsArchiwumProgramy archiwalneWYSIWYG Web Builder

WYSIWYG Web Builder2.7.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ostatnia, bezpłatna wersja programu do tworzenia stron internetowych, pracującego w trybie WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz), stworzonego z myślą o użytkownikach chcących tworzyć własne witryny internetowe bez znajomości języka HTML. W przeciwieństwie do innych programów mogących pracować w tym trybie - FrontPage'a, Dreamweaver'a czy choćby darmowego Nvu - WYSIWYG Web Builder przede wszystkim generuje strony, a możliwości edycji kodu źródłowego HTML są mocno ograniczone. Nie musi to być jednak wada biorąc pod uwagę do kogo program jest adresowany. Same tworzenie stron jest tak proste jak dokumentu w edytorze tekstów. Program posiada załączone szablony stron, a także wbudowanego klienta FTP dzięki czemu stworzoną stronę można łatwo opublikować.

Uwaga! 1. Program nie wspiera często wykorzystywanego, polskiego standardu kodowania ISO-8859-2. Aby tworzyć witryny z użyciem polskich znaków diaktrycznych można jednak wykorzystać kodowanie UTF-8. 2. Na stronie producenta można pobrać więcej szablonów stron. 3. Wersje programu od 3.x są płatne - ich wersje testowe można znaleźć na stronie producenta.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań76 227
Data aktualizacji11 paź 2006
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (74)