bEUBIqjV

WYSIWYG Web Builder2.7.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Ostatnia, bezpłatna wersja programu do tworzenia stroninternetowych, pracującego w trybie WYSIWYG (z ang. What You See IsWhat You Get - To Co Widzisz Jest Tym Co Uzyskasz), stworzonego zmyślą o użytkownikach chcących tworzyć własne witryny internetowebez znajomości języka HTML. W przeciwieństwie do innych programówmogących pracować w tym trybie - FrontPage'a, Dreamweaver'a czychoćby darmowego Nvu - WYSIWYG Web Builder przede wszystkimgeneruje strony, a możliwości edycji kodu źródłowego HTML są mocnoograniczone. Nie musi to być jednak wada biorąc pod uwagę do kogoprogram jest adresowany. Same tworzenie stron jest tak proste jakdokumentu w edytorze tekstów. Program posiada załączone szablonystron, a także wbudowanego klienta FTP dzięki czemu stworzonąstronę można łatwo opublikować.

bEUBIqjX

Uwaga! 1. Program nie wspiera często wykorzystywanego, polskiegostandardu kodowania ISO-8859-2. Aby tworzyć witryny z użyciempolskich znaków diaktrycznych można jednak wykorzystać kodowanieUTF-8. 2. Na stronie producenta można pobrać więcej szablonów stron. 3. Wersje programu od 3.x są płatne - ich wersje testowe możnaznaleźć na stronie producenta.

Udostępnij
WYSIWYG Web Builder 2.7.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań76 202
Data aktualizacji11 paź 2006
Rozmiar pliku0.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUBIqkh
Komentarze (74)
bEUBIqkT