Wystartował CeBIT 2011

Wystartował CeBIT 2011

01.03.2011 09:57, aktualizacja: 01.03.2011 10:10

Dziś w Hanowerze rozpoczyna się CeBIT 2011 - największe targi technologiczne na świecie. Motto tegorocznej edycji CeBITu brzmi: The power of creativity and innovation!

CeBIT to największe wydarzenie tego typu. Impreza łączy międzynarodowe targi sprzętu elektronicznego, telekomunikacyjnego i oprogramowania z wykładami i wydarzeniami o charakterze biznesowym. Wystawcy pochodzą z 70 krajów, z czego na tegorocznych targach swoje stanowiska ma 38 firm z Polski. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku targi odwiedzi ponad 400 tysięcy zwiedzających. Tegoroczna edycja CeBITu skupi się wokół modnych ostatnio tematów, czyli technologii prezentowania obrazów trójwymiarowych i chmur obliczeniowych. Ponadto w tym roku specjalne miejsce zostało zarezerwowane dla technologii i systemów wspomagających zarządzanie w sytuacjach kryzysowych. Targi zakończą się 5 marca.

Redakcja portalu dobreprogramy.pl również wybrała się do Hanoweru. Najświeższe informacje z CeBITu będą publikowane na łamach portalu w naszym Laboratorium.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)