X-Mouse Button Control ikona

X-Mouse Button Control2.19.2

WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremX-Mouse Button Control
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

X-Mouse Button Control to niewielkie i darmowe narzędzie o olbrzymich możliwościach przeznaczone do modyfikowania i personalizacji ustawień myszy komputerowej.

Dzięki niemu w systemie Windows pojawia się możliwość zmiany domyślnych akcji dla poszczególnych przycisków i rolki wbudowanej we wspomniane urządzenie. Program pozwala obsłużyć maksymalnie 5 przycisków myszy oraz rolkę (poza przewijaniem również obsługiwane jest również przechylenie), oferując przy tym sporą listę akcji, które uruchamiane mogą być po wyzwoleniu przez użytkownika.

Wśród najciekawszych akcji dostępnych w X-Mouse Button Control wymienić należy m.in. rozjaśnianie/przyciemnianie ekranu, wyzwalanie wygaszacza ekranu, opcje kopij/wklej/wytnij oraz szukaj zaznaczonego tekstu w Internecie, symulowanie wciśnięcia przycisków 'Esc' lub 'Enter', stworzenie zrzutu ekranu, pokaż/ukryj pulpit, poprzednie/kolejne okno, przyciszanie/przygłaśnianie lub wyciszanie dźwięku, opcje wstecz i w przód w przeglądarce internetowej, a także uruchamianie klienta e-mail, przeglądarki WWW lud dowolnej aplikacji/gry.

Co istotne, X-Mouse Button Control pozwala tworzyć profile przeznaczone do pracy tylko z wybranymi aplikacjami i grami, ale również definiować warstwy dla poszczególnych użytkowników komputera.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań41 103
Data aktualizacji24 maj 2020
Rozmiar pliku2.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
X-Mouse Button Control ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)