WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremX-Mouse Button Control
X-Mouse Button Control ikona

X-Mouse Button Control2.19.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

X-Mouse Button Control to niewielkie i darmowe narzędzie o olbrzymich możliwościach przeznaczone do modyfikowania i personalizacji ustawień myszy komputerowej.

Dzięki niemu w systemie Windows pojawia się możliwość zmiany domyślnych akcji dla poszczególnych przycisków i rolki wbudowanej we wspomniane urządzenie. Program pozwala obsłużyć maksymalnie 5 przycisków myszy oraz rolkę (poza przewijaniem również obsługiwane jest również przechylenie), oferując przy tym sporą listę akcji, które uruchamiane mogą być po wyzwoleniu przez użytkownika.

Wśród najciekawszych akcji dostępnych w X-Mouse Button Control wymienić należy m.in. rozjaśnianie/przyciemnianie ekranu, wyzwalanie wygaszacza ekranu, opcje kopij/wklej/wytnij oraz szukaj zaznaczonego tekstu w Internecie, symulowanie wciśnięcia przycisków 'Esc' lub 'Enter', stworzenie zrzutu ekranu, pokaż/ukryj pulpit, poprzednie/kolejne okno, przyciszanie/przygłaśnianie lub wyciszanie dźwięku, opcje wstecz i w przód w przeglądarce internetowej, a także uruchamianie klienta e-mail, przeglądarki WWW lud dowolnej aplikacji/gry.

Co istotne, X-Mouse Button Control pozwala tworzyć profile przeznaczone do pracy tylko z wybranymi aplikacjami i grami, ale również definiować warstwy dla poszczególnych użytkowników komputera.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
5.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań47 475
Data aktualizacji24 maj 2020
Rozmiar pliku2.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
X-Mouse Button Control ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)