MacOSProgramowanieEmulatoryXamarin Android Player
Xamarin Android Player ikona

Xamarin Android Player0.6.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xamarin Android Player to bardzo szybka maszyna wirtualna z systemem Android, zintegrowana ze środowiskiem Xamarin Studio i możliwością podłączenia innych narzędzi programistycznych. Program pozwala wybrać wersję Androida i typ urządzenia, które będzie udawać maszyna wirtualna.

Xamarin Android Player pozwala uruchamiać Androida na akcelerowanej sprzętowo maszynie wirtualnej dla procesorów x86. Maszyna wykorzystuje OpenGL 2.0 do renderowania grafiki, pozwala też symulować rozładowywanie się akumulatora urządzenia mobilnego i wskazania GPS. W przyszłości będzie też podłączać kamerkę internetową komputera jako aparat w telefonie.

Przed uruchomieniem maszyny wirtualnej należy wybrać odpowiedni obraz systemu. W szczegółowych informacjach o każdym z nich można zobaczyć rozdzielczość ekranu, dostępne miejsce na dane, liczbę rdzeni procesora i ilość RAM-u.

Maszyna wirtualna jest w fazie testowej, co trzeba mieć na uwadze.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentXamarin, Inc.
Liczba pobrań116
Data aktualizacji2 cze 2016
Rozmiar pliku105.65 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Xamarin Android Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)