WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychXara Web Designer
Xara Web Designer ikona

Xara Web Designer18.0.0.61670

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xara Web Designer to program do tworzenia stron internetowych bez znajomości programowania. Program pozwala tworzyć nowoczesne strony z interaktywnymi elementami, skryptami i widżetami metodą „składania klocków”.

Na stronach projektowanych w Xara Web Designerze można zastosować gotowe szablony i ponad 500 elementów projektowych i skryptów. Znajdują się tu interaktywne galerie, przyciski serwisów społecznościowych, liczniki, mapy i tym podobne. Program pozwala też dodawać do stron różne typy multimediów i zadba o odpowiednie osadzenie.

Stronę można w każdej chwili podejrzeć z użyciem wybranego silnika przeglądarki. Zdjęcia umieszczone na stronach można optymalizować pod kątem jakości obrazu i transferu. Co ciekawe, wszystkie symbole wstawiane na stronę mogą być edytowane jak zwykłe grafiki wektorowe.

Producent oferuje możliwość publikowania własnych stron na serwerach firmy. Każdy użytkownik otrzyma 500 MB miejsca gratis do programu. Xara Web Designer pozwala edytować także strony już umieszczone na serwerach.

Wersja próbna programu działa przez 7 dni, można ten czas wydłużyć do 30 dni darmową rejestracją.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań388
Data aktualizacji29 wrz 2021
Rozmiar pliku181.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Xara Web Designer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)