Xbox Game Pass: nowa aplikacja podpowie ci, w co warto zagrać

Strona głównaXbox Game Pass: nowa aplikacja podpowie ci, w co warto zagrać
02.01.2021 10:57
fot. dobreprogramy.pl/Jakub Krawczyński
fot. dobreprogramy.pl/Jakub Krawczyński

Xbox Game Pass to świetna wartość w swojej cenie. Setki gier w ramach abonamentu i dostęp do wielu nowości już w dniu premiery. Niby od przybytku głowa nie boli, ale jednak może przytłaczać. Niedawno wydana aplikacja GamePass Scores może pomóc w tym gąszczu wydawnictw się odnaleźć i wskazać, które gry mogą okazać się warte naszego czasu.

bEKUpSEl

GamePass Scores to prosta, darmowa aplikacja UWP (a więc tylko ze sklepu Microsoft Store). Za jej pomocą możemy przeglądać aktualną ofertę gier w Xbox Game Pass. Do dyspozycji mamy możliwość sortowania ich według ocen Metacritic oraz kilka innych przydatnych funkcji.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Narzędzie sortuje także gry według gatunków, ale i też potrafi wyszczególniać nowo dodane tytuły oraz gry, które opuszczą wkrótce usługę.

bEKUpSEn

Przeglądając w ten sposób katalog, możemy również zobaczyć opis i zrzuty ekranu z danej gry, a także przejść od razu do sklepu Microsoft, by ją pobrać.

Z aplikacji, poza komputerami z Windows 10, możemy także korzystać na Xbox One S/X i Xbox Series S|X.

[frame]GamePass Scores na Windowsa jest dostępny w naszym katalogu oprogramowania.[/frame]

bEKUpSEt

[frame]Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.[/frame]

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEKUpSFj