Xbox One w końcu z klubami i wygodnym szukaniem graczy do wspólnej gry

Xbox One w końcu z klubami i wygodnym szukaniem graczy do wspólnej gry

Xbox One w końcu z klubami i wygodnym szukaniem graczy do wspólnej gry
11.11.2016 23:23

Microsoft wydał aktualizację na Xboksa One przynoszącą wyczekiwane funkcje – kluby, poszukiwanie grup i wiadomości grupowe. Zmiany dotyczą zarówno konsoli, jak i aplikacji na Windows 10, Androida i iOS.

Kluby Xbox Live pozwalają na tworzenie grup, które zarządzane są przez graczy. Przykładowo mogą zrzeszać osoby z danego kraju, miasta czy po prostu miłośników wybranej gry. Każdy może stworzyć własny klub. Jeśli już zostaniemy członkiem klubu, to zyskamy dostęp do tworzenia grup, wspólnego grania, zakładania sesji i łatwego komunikowania się.

Dzięki funkcji poszukiwanie grupy łatwiej znajdziemy graczy do wspólnej gry. Teraz by znaleźć chętnych graczy, musimy tylko wybrać opcje Poszukuje grupy. Dodatkowo sami możemy opublikować ogłoszenie, że poszukujemy grupy, która pomoże nam w osiągnięciu wybranych celów w grze. Po dołączeniu do grupy możemy natychmiastowo rozpocząć grę lub zaplanować przyszłą rozgrywkę. Podczas poszukiwania określamy grę, liczbę graczy i język, co powinno przełożyć się na dobór lepszych członków do zespołu.

Wprowadzone zostały rzadkie osiągnięcia. Gdy zdobędziemy rzadkie osiągnięcie, to dostaniemy specjalną ikonę powiadomienia i diamentową odznakę. Możemy również sprawdzać jakie unikalne osiągnięcia zdobyli nasi znajomi.

Nowa aktualizacja w końcu przynosi funkcje, które pozwolą na wygodniejsze granie online. Szybkiej i łatwiej znajdziemy interesujących nas graczy do wspólnej gry. Dodatkowo dzięki wiadomościom grupowym, komunikacja także będzie bardziej komfortowa.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)