Xbox One X w limitowanej edycji Cyberpunk 2077. Świeci w ciemności

Xbox One X w limitowanej edycji Cyberpunk 2077. Świeci w ciemności

/Fot. Xbox
/Fot. Xbox
Arkadiusz Stando
18.04.2020 10:28

Microsoft pokazał limitowaną edycję swojej konsoli Xbox One X, czyli aktualnie najnowszej dostępnej generacji. Nie mylić z nadchodzącą Xbox Series X. Wersja stylizowana motywami z gry Cyberpunk 2077 różni się od standardowej konsoli jedynie wyglądem.

Konsola Xbox One X w wersji Cyberpunk 2077 została oklejona świecącymi w ciemności naklejkami, wyposażona w niebieskie światełka LED, niestandardowe przyciski. W zestawie pokazanym przez Microsoft znajduje się również delikatnie zmieniony kontroler.

Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle

To jeden z najbardziej rozbudowanych projektów specjalnych edycji konsoli Xbox One X. Kilka miesięcy temu Microsoft pokazał wersję urządzenia w stylistyce oddającej hołd Michaelowi Jordanowi, ale niewiele zmieniała się od oryginału.

1TB Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle, bo tak oficjalnie nazwano zestaw, pojawi się w sklepach jeszcze w czerwcu tego roku. Przypomnijmy, premiera gry odbędzie się dopiero 17 września. To 3 miesiące różnicy. Ceny i oficjalnej daty premiery jeszcze nie poznaliśmy.

Nvidia wydała kartę graficzną w wersji Cyberpunk 2077 - dziś kosztuje 20 tysięcy zł

17 lutego 2020 roku Nvidia pokazała i potwierdziła istnienie karty graficznej GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk Edition. Powstało zaledwie 200 sztuk, a jednym ze sposobów zdobycia tego sprzętu było wzięcie udziału w oficjalnym konkursie. W nim rozdano 77 kart, a pozostałe 123 trafiło do sprzedaży w cenie 1100 dolarów za sztukę.

Obraz

Konkurs już dawno się zakończył, a szczęśliwcy dostali do rąk swoje karty. Unikatowy produkt, topowa grafika od Nvidii w stylistyce Cyberpunka 2077 - ile mogła być faktycznie warta? Blisko dwa miesiące po przedstawieniu jej w sieci pojawiła się na aukcjach w internecie. Cena? Dzisiaj to 20 tysięcy złotych. Jak widać, aukcja nadal trwa, więc chętnych na kartę brak.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)