Xbox Series S istnieje naprawdę. I teraz już nie ma żadnych wątpliwości

fot. Zak S/Twitter
fot. Zak S/Twitter

10.08.2020 16:50, aktual.: 11.08.2020 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tym razem to już pewne. Redakcja The Verge zebrała niezbity dowód na istnienie Xbox Series S - tańszej konsoli nowej generacji Microsoftu. Firma nadal milczy, a potwierdzenie zdobyto w nieco okrężny sposób, ale oznacza to, że wkrótce możemy doczekać się oficjalnego ujawnienia.

Użytkownik Instagrama/Twittera, Zachary Showers, nabył w jednym z amerykańskim sklepów biały kontroler (Robot White), a na jego opakowaniu widnieje wzmianka o tym, że jest przeznaczony dla Xbox Series S (oraz Xbox Series X, Xbox One, Windows 10, Androida i iOS-a).

Obraz

Tom Warren potwierdza, że kontroler faktycznie został kupiony u jednego z autoryzowanych sprzedawców (OfferUp, a kosztował 35 dolarów) i zdjęcia Showersa są autentyczne, a jest ich cała masa (a nawet nagranie wideo).

To najbardziej niezbity dowód na to, że Microsoft wyda konsolę Xbox Series S, a wygląd pada pokrywa się z fotografią, która obiegła internet pod koniec lipca.

Xbox Series S ma być budżetową alternatywą dla droższego i potężniejszego Xbox Series X. Model S ma posiadać 7,5 GB RAM-u przeznaczonego na gry, jak również układ graficzny o teoretycznej mocy 4 TFLOPS. Zasili go ten sam procesor, co w modelu X.

Wiemy już wcześniej, że Microsoft przygotował na sierpień 2020 kolejne wydarzenie związane z marką Xbox.

Obraz

Jest bardzo więc prawdopodobne, że wtedy po raz pierwszy ujrzymy Xbox Series S. Nadal nie znamy ceny nadchodzących konsol (Xbox Series X oraz S), więc potencjalnie taka informacja także mogłaby zostać wreszcie ujawniona.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)