bESGhkSZ
Xiaomi Mint Browser ikona

Xiaomi Mint Browser3.8.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mint Browser to przeglądarka od Xiaomi, firmy, która zdobyła serca wielu osób niedrogimi smartfonami. Przeglądarka cechuje się małymi wymaganiami i niewielkim rozmiarem – zaledwie kilkanaście megabajtów.

bESGhkTb

Mimo iż mamy do czynienia z odchudzonym produktem, to nie brakuje mu przydatnych funkcji. Strony można otwierać w kartach, dostępny jest tryb incognito, możliwość dodawania stron do listy ulubionych, wyszukiwanie głosowe, a także tryb nocny.

Xiaomi Mint Browser charakteryzuje się prostym i minimalistycznym wyglądem. Producent postarał się, aby elementy interfejsu nie przeszkadzały w przeglądaniu stron internetowych. Przeglądarka jest także intuicyjna – nie trzeba przyzwyczajać się do nowych nietypowych rozwiązań, każdy powinien poradzić sobie z obsługą już przy pierwszym uruchomieniu.

Po uruchomieniu wyświetlany jest ekran główny. Na samej górze umieszczona została wyszukiwarka – domyślnie Google, ale można wybrać inną usługę. Większość przestrzeni ekranu głównego została przeznaczona na karty, które zapewniają szybki dostęp do wybranych przez użytkownika stron internetowych. Na dole natomiast znajduje się pasek z przyciskami – wstecz, dalej, strona domowa, otwarte karty i opcje.

Przeglądarka jest świetnym wyborem dla osób korzystających ze słabszych smartfonów. Warto dodać, że dostępna jest w języku polskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentXiaomi
Liczba pobrań1 246
Data aktualizacji26 paź 2021
System operacyjnyAndroid Android 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Xiaomi Mint Browser ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bESGhkTl
Komentarze (4)
bESGhkTX