Xiaomi zagra z WOŚP. Na aukcję trafiła limitowana edycja flagowego Mi MIX 3

Xiaomi zagra z WOŚP. Na aukcję trafiła limitowana edycja flagowego Mi MIX 3

Xiaomi zagra z WOŚP, fot. materiały prasowe Xiaomi
Xiaomi zagra z WOŚP, fot. materiały prasowe Xiaomi
Oskar Ziomek
10.01.2019 15:13

Firma Xiaomi po raz kolejny weźmie udział w aukcjach charytatywnych przygotowywanych na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację został przekazany smartfon Xiaomi Mi MIX 3 Palace Museum Edition. To limitowana wersja urządzenia, a przekazany egzemplarz jest jedynym oficjalnie dostępnym na terenie Europy. Zwycięzca licytacji poza urządzeniem otrzyma także Złoty Numer od operatora Play.

Mi MIX 3 Palace Museum Edition to specjalna wersja flagowego modelu Xiaomi, którego cechą szczególną jest wygląd. W wersji specjalnej ceramiczna obudowa urządzenia jest inspirowana Zakazanym Miastem w Pekinie. Na jej tylnej części znalazła się mityczna chińska postać Xie Zhi w kolorach typowych dla chińskiej porcelany. Jak podaje Xiaomi, według wierzeń posiadała ona zdolności pozwalające odróżniać dobro od zła oraz prawdę od fałszu.

Smartfon wyposażony jest w Snapdragona 845, aż 10 GB pamięci operacyjnej, łączność NFC i obsługę dwóch kart SIM. Główny aparat składa się z dwóch modułów po 12 Mpix, z przodu natomiast znajdziemy aparaty o rozdzielczości 24 oraz 2 megapikseli.

Zestaw specjalny Xiaomi Mi MIX 3, źródło: materiały prasowe Xiaomi.
Zestaw specjalny Xiaomi Mi MIX 3, źródło: materiały prasowe Xiaomi.

Smartfon obsługuje szybkie ładowanie zgodne ze standardem Quick Charge 4.0, ale można go także ładować bezprzewodowo. Co ważne, ładowarka indukcyjna znajduje się w zestawie. Ekran został niemal całkiem pozbawiony ramek, dzięki zastosowaniu specyficznego mechanizmu rozsuwania obudowy. Wyświetlacz wykonany jest w technologii AMOLED i ma przekątną 6,39 cala.

Cieszymy się, że kolejny raz możemy dołożyć swoją cegiełkę i zagrać z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Smartfon Mi MIX 3 Palace Museum Edition to wyjątkowy model, który wyróżnia się zarówno pod względem specyfikacji, jak i wyglądu. Tegoroczną edycję WOŚP mamy przyjemność wspierać wspólnie z siecią Play – tłumaczy Tony Chen, Xiaomi General Manager na region CEE & Nordic & Baltic.

Jak wspomniano na wstępie, zwycięzca licytacji otrzyma nie tylko smartfon, ale także specjalny numer od operatora Play. Dzięki temu konfiguracja cyfr będzie łatwiejsza do zapamiętania. Xiaomi podaje, że cały dochód z aukcji zostanie przekazany Orkiestrze. Licytacja już się rozpoczęła. W chwili tworzenia niniejszej publikacji cena wynosi nieco ponad 2200 złotych, a w licytacji bierze udział 9 osób.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (62)