Xirrus Wi-Fi Inspector ikona

Xirrus Wi-Fi Inspector1.2.1.4

WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweXirrus Wi-Fi Inspector
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xirrus Wi-Fi Inspector to przydatna aplikacja do zarządzania sieciami bezprzewodowymi (WiFi). Przy użyciu tego oprogramowania możemy w pełni kontrolować i rozwiązywać różne problemy z łączami WiFi.

Program został wyposażony w specjalny radar do wyszukiwania wszystkich znajdujących się w pobliżu sieci bezprzewodowych. Sprawdza ich zasięg, lokalizację serwerów WiFi i wyświetla najważniejsze parametry – siła sygnału, typ sieci, częstotliwość kanału oraz odpowiedni rodzaj szyfrowania. W dodatku oferuje możliwość przetestowania prędkości i jakości łącza internetowego oraz zapisywania na dysku najważniejszych informacji o wykrytej sieci.

Xirrus Wi-Fi Inspector to niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika korzystającego z komputerów przenośnych (netbook, laptop), którzy często podróżują i potrzebują szybko nawiązać połączenia z internetem (w zasięgu anteny). Dla zaawansowanych użytkowników przygotowano specjalną funkcję, która śledzi siłę sygnału jednej lub większej ilości sieci WiFi i tworzy specjalny wykres, za pomocą którego możemy przeprowadzić analizę i dokładnie zaobserwować działania danego połączenia.

Program posiada też inne niemniej istotne narzędzia do sprawdzania wydajności połączenia z siecią WiFi. W tym celu możemy sprawdzić szybkość przesyłania danych, test połączenia i przeanalizować utratę pakietów za pomocą polecenia ping. Po podłączeniu do dowolnej sieci WiFi, otrzymujemy nazwę urządzenia (routera), sygnał połączenia, adres MAC, IP oraz DNS.

Udostępnij
Xirrus Wi-Fi Inspector 1.2.1.4wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
ProducentXirrus, Inc.
Liczba pobrań75 433
Data aktualizacji18 cze 2012
Rozmiar pliku21.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Xirrus Wi-Fi Inspector ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)