WindowsNarzędziaNarzędzia siecioweXirrus Wi-Fi Inspector
Xirrus Wi-Fi Inspector ikona

Xirrus Wi-Fi Inspector1.2.1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xirrus Wi-Fi Inspector to przydatna aplikacja do zarządzania sieciami bezprzewodowymi (WiFi). Przy użyciu tego oprogramowania możemy w pełni kontrolować i rozwiązywać różne problemy z łączami WiFi.

Program został wyposażony w specjalny radar do wyszukiwania wszystkich znajdujących się w pobliżu sieci bezprzewodowych. Sprawdza ich zasięg, lokalizację serwerów WiFi i wyświetla najważniejsze parametry – siła sygnału, typ sieci, częstotliwość kanału oraz odpowiedni rodzaj szyfrowania. W dodatku oferuje możliwość przetestowania prędkości i jakości łącza internetowego oraz zapisywania na dysku najważniejszych informacji o wykrytej sieci.

Xirrus Wi-Fi Inspector to niezbędne narzędzie dla każdego użytkownika korzystającego z komputerów przenośnych (netbook, laptop), którzy często podróżują i potrzebują szybko nawiązać połączenia z internetem (w zasięgu anteny). Dla zaawansowanych użytkowników przygotowano specjalną funkcję, która śledzi siłę sygnału jednej lub większej ilości sieci WiFi i tworzy specjalny wykres, za pomocą którego możemy przeprowadzić analizę i dokładnie zaobserwować działania danego połączenia.

Program posiada też inne niemniej istotne narzędzia do sprawdzania wydajności połączenia z siecią WiFi. W tym celu możemy sprawdzić szybkość przesyłania danych, test połączenia i przeanalizować utratę pakietów za pomocą polecenia ping. Po podłączeniu do dowolnej sieci WiFi, otrzymujemy nazwę urządzenia (routera), sygnał połączenia, adres MAC, IP oraz DNS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
ProducentXirrus, Inc.
Liczba pobrań76 161
Data aktualizacji18 cze 2012
Rozmiar pliku21.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Xirrus Wi-Fi Inspector ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)