bDZtBBmJ
Xlideit Image Viewer ikona

Xlideit Image Viewer1.0.170524 Beta

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Xlideit Image Viewer to aplikacja do przeglądania zdjęć, która oferuje podstawowe rozwiązania w zakresie edycji obrazu.

bDZtBBmL

Wśród najważniejszych możliwości Xlideit Image Viewer należy wymienić możliwość wyświetlania obrazów w formie slajdów (wystarcz wcisnąć spację), opcję korzystania z zoomu, obracanie, usuwanie lub kadrowanie zdjęcia, zmianę szerokości i wysokości obrazu, a także – w razie potrzeby – cofnięcie lub ponowienie wykonanej operacji. Opisywany program domyślnie działa na pełnym ekranie, ale po naciśnięciu przycisku F11 przejdziemy do trybu okienkowego.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest umieszczenie wszystkich plików znajdujących się w danym folderze w formie miniaturek widocznych u dołu ekranu. Dzięki temu możemy szybko otworzyć kolejne zdjęcia bez konieczności przebijania się przed kilka ekranów systemu Windows. Warto dodać, że jednym kliknięciem przycisku Enter możemy ukryć paski narzędzi.

Za pomocą Xlideit Image Viewer możemy również konwertować obrazy do innych formatów, takich jak: JPG, PNG, BMP, TIF, GIF i TGA. Program zawiera także wyszukiwarkę plików oraz umożliwia opisanie zdjęć tagami, co pozwoli na łatwiejsze odszukanie fotografii w przypadku dysponowania pokaźną biblioteką zdjęć.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Xlideit Image Viewer 1.0.170524 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Producentpicorover3
Liczba pobrań334
Data aktualizacji29 maj 2017
Rozmiar pliku0.71 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Xlideit Image Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZtBBnq
bDZtBBnH