WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaXMeters
XMeters ikona

XMeters1.0.103.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

XMeters to program działający głównie w formie paska zadań widocznego tuż obok zasobnika systemowego Windows, który wyświetla przydatne statystyki związane z procesorem, pracą dysku twardego, połączeniem sieciowym i zużyciem pamięci operacyjnej.

Po uruchomieniu użytkownik może zadecydować, czy informacje gromadzone przez XMeters mają zostać wyświetlane na pasku zadań, czy też w głównym oknie programu. Generalnie jednak narzędzie stworzono po to, by pełniło tę pierwszą funkcję. W ten sposób nie musimy przełączać się między innymi aplikacjami, gdyż wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki.

XMeters jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możemy sami zdefiniować, jakie wartości i w jakiej formie mają być przedstawione na pasku zadań (słupki, wykresy kołowe lub informacja tekstowa w dowolnym kolorze spośród całej palety barw). Istnieje także możliwość ustawienia częstotliwości odświeżania informacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Producententropy6
Liczba pobrań2 263
Data aktualizacji5 cze 2019
Rozmiar pliku31.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XMeters ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)