XMeters ikona

XMeters1.0.103.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

XMeters to program działający głównie w formie paska zadań widocznego tuż obok zasobnika systemowego Windows, który wyświetla przydatne statystyki związane z procesorem, pracą dysku twardego, połączeniem sieciowym i zużyciem pamięci operacyjnej.

Po uruchomieniu użytkownik może zadecydować, czy informacje gromadzone przez XMeters mają zostać wyświetlane na pasku zadań, czy też w głównym oknie programu. Generalnie jednak narzędzie stworzono po to, by pełniło tę pierwszą funkcję. W ten sposób nie musimy przełączać się między innymi aplikacjami, gdyż wszystkie dane mamy na wyciągnięcie ręki.

XMeters jest w pełni konfigurowalny, dzięki czemu możemy sami zdefiniować, jakie wartości i w jakiej formie mają być przedstawione na pasku zadań (słupki, wykresy kołowe lub informacja tekstowa w dowolnym kolorze spośród całej palety barw). Istnieje także możliwość ustawienia częstotliwości odświeżania informacji.

Udostępnij
XMeters 1.0.103.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Producententropy6
Liczba pobrań1 755
Data aktualizacji5 cze 2019
Rozmiar pliku31.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XMeters ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)