WindowsArchiwumProgramy archiwalneXML Notepad

XML Notepad2007 2.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Najnowsza wersja darmowego programu przeznaczonego do tworzenia od podstaw oraz edycji gotowych plików XML (Extensible Markup Language). Aplikacja oferuje dobre wsparcie dla dokumentów XML umożliwiając ładowanie pliku o wielkości 3 MB w czasie jednej sekundy. Posiada wbudowane narzędzie do porównywania zawartości plików i przeglądarkę HTML oparty na silniku Internet Explorer, umożliwia edycję całego dokumentu w tak zwanych drzewkach oraz wyszukiwanie i podmianę z użyciem wyrażeń regularnych. W stosunku do poprzednich wersji XML Notepad 2007 wspiera obsługę ładowania implementacji IXmlBuilder i IXmlEditor, dodano również standardowo przekształcenia XSL. Bardzo przydatną funkcją aplikacji jest obsługa drag&drop umożliwiająca szybkie przechodzenie pomiędzy różnymi plikami.

Uwaga! Program wymaga zainstalowanego w systemie .NET Framework 2.0 lub nowszej. .NET Framework 2.0 można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań53 828
Data aktualizacji6 wrz 2007
Rozmiar pliku1.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)