WindowsProgramowanieEdytory dla programistówXML Viewer
XML Viewer ikona

XML Viewer6.3.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

XML Viewer to lekki i dostępny za darmo program pozwalający na podgląd zawartości plików XML. Nie wymaga on instalacji, jedynie wypakowania z archiwum ZIP, a tym samym nie pozostawia niepotrzebnych śladów w systemowym rejestrze i bez problemu można go przenosić między komputerami.

Program cechuje się prostym, ale za to czytelnym interfejstem, który podzielony został na kilka części. Lewy panel ukazuje drzewko aktualnie otwartego dokumentu XML wraz z konkretnymi wartościami pól, prawy panel zawiera bardziej szczegółowe atrybuty i wartości. Na samym dole znajdują się ogólne informacje na temat pliku, takie jak wielkość, łączna ilość znaczników w dokumencie, czy też czas parsowania.

Również na dole, poniżej panelu z ogólnymi informacjami, użytkownik może przełączać się między kilkoma widokami: drzewka dokumentu (Tree), podglądu (Preview) oraz zawartości (Content). Program obsługuje otwieranie wielu dokumentów w formie zakładek i nie zawiera wielu zaawansowanych opcji, po prostu oferując solidny podgląd plików XML bez zbędnych wodotrysków.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentMichal Mutl
Liczba pobrań110 180
Data aktualizacji17 sty 2022
Rozmiar pliku4.79 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XML Viewer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)