XnRetro ikona

XnRetro1.30

WindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaXnRetro
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XnRetro to darmowe narzędzie graficzne do stylizowania zdjęć cyfrowych przy użyciu efektów retro. Z jego pomocą stworzymy zabytkowe obrazy z ulubionych fotografii, a następnie opublikujemy je na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Aplikacja wyposażona została w zestaw kilkudziesięciu efektów kolorystycznych, świetlnych oraz ramek, z pomocą których szybko i wygodnie przekształcimy dowolne obrazy w grafikę w stylu retro. Każdy z dostępnych w XnRetro efektów jest w pełni konfiguralny i może być dostosowywany zgodnie z preferencjami użytkownika. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz ich przesłanie za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnRetro charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekty i zapiszemy na dysku. Kolejnym atutem aplikacji jest brak konieczności jej instalacji w systemie - gotowa jest ona do użycia tuż po pobraniu.

Udostępnij
XnRetro 1.30wersja stabilna (32-bit)
XnRetro 1.30wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentXnSoft
Liczba pobrań4 134
Data aktualizacji15 gru 2020
Rozmiar pliku22.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XnRetro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)