WindowsGrafikaFotomontaż, kolaż, mozaikaXnRetro
XnRetro ikona

XnRetro1.30

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XnRetro to darmowe narzędzie graficzne do stylizowania zdjęć cyfrowych przy użyciu efektów retro. Z jego pomocą stworzymy zabytkowe obrazy z ulubionych fotografii, a następnie opublikujemy je na łamach popularnych serwisów społecznościowych.

Aplikacja wyposażona została w zestaw kilkudziesięciu efektów kolorystycznych, świetlnych oraz ramek, z pomocą których szybko i wygodnie przekształcimy dowolne obrazy w grafikę w stylu retro. Każdy z dostępnych w XnRetro efektów jest w pełni konfiguralny i może być dostosowywany zgodnie z preferencjami użytkownika. Z poziomu narzędzia możliwa jest także publikacja zmodyfikowanych zdjęć na profilach w serwisach Flickr, Picasa, Facebook, Imgur, Tumblr, ImageShack, Yfrog, GlowFoto, TwitPic oraz ich przesłanie za pośrednictwem wiadomości e-mail.

XnRetro charakteryzuje się bardzo prostą obsługą. Wystarczy, że wczytamy do programu zdjęcie, nałożymy na nie wybrane efekty i zapiszemy na dysku. Kolejnym atutem aplikacji jest brak konieczności jej instalacji w systemie - gotowa jest ona do użycia tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentXnSoft
Liczba pobrań4 252
Data aktualizacji15 gru 2020
Rozmiar pliku22.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XnRetro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)