WindowsInternet i komunikacjaDodatki do klientów poczty e-mailXobni

Xobni2.0.4.13745

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Xobni to dodatek przeznaczony do programu Outlook Microsoftu. Jego zadaniem jest pomoc w zarządzaniu skrzynką pocztową przez automatyczne zestawianie wątków, sortowanie załączników czy w końcu tworzenie sieci powiązanych kontaktów.

Dodatek jest widoczny jako boczny pasek wewnątrz okna Outlooka. Współpracuje z wydaniami Outlooka 2003, 2007 i 2010. Osobno aplikację można pobrać także dla smartfonów BlackBerry. Dzięki aplikacji możemy zapoznać się z dodatkowymi informacjami na temat nadawcy - jego zdjęciem czy danymi kontaktowymi. Ponadto dodatek pomoże w szybkim dostępie i katalogowaniu plików załączonych do e-maili wybranych osób. Na szczególną uwagę zasługuje wyszukiwarka, która umożliwia dostęp do całej gamy danych związanych z pocztą elektroniczną.

Kolejne funkcje Xobni to między innymi przeglądanie historii otrzymanych czy wysłanych e-maili, dostęp do profili nadawców w serwisach społecznościowych, automatyczna książka adresowa czy współpraca z telefonami komórkowymi. Od wersji 2.0 w Xobni pojawił się nowy, odświeżony interfejs, wprowadzono również narzędzia przeznaczone do redukcji spamu. Szczególnie przydatna jest funkcja, która pozwala na przywracanie e-maili, które omyłkowo zostały oznaczone przez program jako śmieci. Oprócz standardowej, darmowej wersji, użytkownicy mogą zakupić również wydanie Xobni Pro. Użytkownicy dodatku mogą skorzystać także z e-sklepu z gadżetami rozszerzającymi jego możliwości.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentXobni
Liczba pobrań1 971
Data aktualizacji29 lip 2013
Rozmiar pliku6.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)