WindowsBezpieczeństwoProgramy antywirusoweXoftSpy Antivirus Pro
XoftSpy Antivirus Pro ikona

XoftSpy Antivirus Pro9.1.4

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XoftSpy Antivirus Pro to oprogramowanie antywirusowe, pozwalające na kompleksową ochronę komputera przed zagrożeniami takimi jak wirusy komputerowe, trojany, czy też programy szpiegujące i nie tylko. Jak na program tego typu przystało posiada on wszystkie niezbędne funkcje, w tym zaawansowaną heurystykę.

Za pomocą tego antywirusa nasz komputer będzie zabezpieczony przed rozmaitymi, groźnymi aplikacjami - nie tylko przed wirusami, ale również przed wszelakim oprogramowaniem szpiegującym (spyware), keyloggerami, aplikacjami adware oraz rootkitami. Pomaga on również zabezpieczyć się podczas korzystania z sieci Internet, na przykład informując podczas surfowania po sieci o niebezpiecznych lub potencjalnie groźnych stronach internetowych.

Kompleksową ochronę oferowaną przez XoftSpy Antivirus Pro dopełnia skaner działający w czasie rzeczywistym i analizującym wszystkie aktualnie otwierane pliki oraz pocztę przychodzącą (skanowane są załączniki, chroniąc przed często zawartymi w nich wirusami). Obsługa aplikacji odbywa się za pomocą przejrzystego okna aplikacji, jasno i wyraźnie prezentującemu wszystkie najważniejsze dane i informacje. Programowi brakuje pewnych bardziej zaawansowanych opcji, przez co może nie być on atrakcyjną alternatywą dla bardziej wymagających użytkowników.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań358
Data aktualizacji17 cze 2015
Rozmiar pliku10.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
XoftSpy Antivirus Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)