Recenzja Motorola Macro

Choć świat skupia się na flagowcach to jednak wciąż najpopularniejszą grupą smartfonów są modele ze średniej i niskiej półki cenowej. W ostatnich latach jednak większość tych urządzeń nie wyróżniała się niczym szczególnym i często okazywało się, że lepiej jest kupić starszy flagowiec niż nowego "średniaka". Czy oferująca ciekawy aparat z obsługą zdjęć macro Motorola wyłamuje się z tego trendu?

Zestaw, design i wykonanie

Recenzja Motorola Zoom

Ostanie dwa tygodnie upłynęły mi na testach nowego smartfona dla miłośników mobilnej fotografii cyfrowej. Czy tytułowa Motorola Zoom to sprzęt warty uwagi? Czy producent skupiając się na aparatach nie zapomniał o innych aspektach ważnych w urządzeniu mobilnym? Zapraszam do recenzji. 

Zestaw, design i wykonanie

Inspirując się konkurencją Motorola zadbała o stworzenie jak najlepszego pierwszego wrażenia, co było możliwe dzięki starannemu wykonaniu opakowania i ułożeniu elementów zestawu wewnątrz. Pudełko skrywa:

Recenzja Sony Xperia 1

Po ostatniej rewolucji wydaje się, że nadszedł okres spokojnej ewolucji i kosmetycznych zmian. Tak przynajmniej można wywnioskować jeśli spojrzymy na najnowszy topowy model od Sony. Czy jednak istotnie tak jest? Zapraszam do recenzji.

Zestaw, design i wykonanie

Recenzja P30 Pro część druga - starcie z iPhone

Jak pewnie część z Was kojarzy (a jeśli nie to zapraszam tutaj) w listopadzie 2018 roku przeszedłem na platformę iOS od Apple decydując się na kupno iPhone X. Nadal jednak udało mi się utrzymać kontakt z urządzeniami wyposażonymi w Google Android. Kolejne testowane modele różnych firm utwierdzały mnie jednak w tym, że to droga Apple jest tą lepszą, bardziej sensowną.

Huawei P30 Pro — recenzja część pierwsza

Z kilkudniowym poślizgiem w połowie kończącego się tygodnia dotarł do mnie zestaw testowy najnowszego flagowca od Huawei - tytułowy P30 Pro. Dlaczego wybrałem P30 Pro a nie np. laptop czy inteligentny zegarek? Od wielu tygodni obserwowałem w sieci wysyp pozytywnych opinii o kamerach w tym modelu.

Recenzja Sony Xperia 10 Plus

Urządzenia ze średniej półki to wciąż jeden z najpopularniejszych segmentów rynku smartfonów, dlatego też nikogo nie powinny dziwić częste premiery kolejnych modeli. Japończycy w 2019 roku nie poprzestali jedynie na ujednoliceniu nazewnictwa czy lekkim odświeżeniu oferty lecz wprowadzili sporo, znanych do niedawana jedynie z drogich modeli nowości. Czy warto rozważyć zakup tytułowej Xperii 10 Plus? Zapraszam do recenzji.

Recenzja Sony Xperia L3

Choć świat skupia się na flagowcach to jednak wciąż najpopularniejszą grupą smartfonów są modele ze średniej i niskiej półki cenowej. W ostatnich latach Japończycy w tej kategorii nie mieli zbyt wielu interesujących konstrukcji. Czy L3 przełamuje ten niewątpliwie zły trend? Zapraszam do recenzji. 

Zestaw, wykonanie

W typowym dla budżetowych modeli z rodziny Xperia powinniśmy znaleźć obok smartfona także kabel USB, ładowarkę, zestaw słuchawkowy i dokumentacja.

Recenzja Sony Xperia XZ3

Po latach spokojnego rozwijania Omni Balance wiosną przyszedł czas na rewolucję i gruntowane zmiany w ofercie w postaci serii smartfonów XZ2. Idąc za ciosem Japończycy kontynuują odważne zmiany w swojej ofercie i tym sposobem na rynku pojawiła się pierwsza Xperia z ekranem OLED. Czy XZ3 jest tak dobra jak iPhone czy jeszcze lepsza? 

Zestaw, design i wykonanie

XZ3 kontynuuje obraną we wiosennym modelu XZ2 linię stylistyczną wraz ze zmianami w XZ2 Premium w zakresie rozplanowania elementów na ramkach bocznych.

Recenzja Sony Xperia XZ2 Premium

Choć wyświetlacze FullHD są dla wielu wystarczające, to coraz większą popularnością cieszą się urządzenia z ekranami 4K – to właśnie japońskie Sony jesienią 2015 wprowadziło pierwszy smartfon wyposażony w ekran o tak dużej rozdzielczości. Niedawno zadebiutował trzeci model z tej serii. Czy najnowszy XZ2 Premium jest lepszy od poprzednika? Czy rzeczywiście jest to produkt Premium? Zapraszam do recenzji.

Zestaw i wykonanie

Najnowszy model pakowany jest w znane już z Xperii, bardzo dobrze wykonane, pudełko kartonowe z dużą literą X na górze.