Recenzja Sony Xperia 10 Plus

Urządzenia ze średniej półki to wciąż jeden z najpopularniejszych segmentów rynku smartfonów, dlatego też nikogo nie powinny dziwić częste premiery kolejnych modeli. Japończycy w 2019 roku nie poprzestali jedynie na ujednoliceniu nazewnictwa czy lekkim odświeżeniu oferty lecz wprowadzili sporo, znanych do niedawana jedynie z drogich modeli nowości. Czy warto rozważyć zakup tytułowej Xperii 10 Plus? Zapraszam do recenzji.

Recenzja Sony Xperia L3

Choć świat skupia się na flagowcach to jednak wciąż najpopularniejszą grupą smartfonów są modele ze średniej i niskiej półki cenowej. W ostatnich latach Japończycy w tej kategorii nie mieli zbyt wielu interesujących konstrukcji. Czy L3 przełamuje ten niewątpliwie zły trend? Zapraszam do recenzji. 

Zestaw, wykonanie

W typowym dla budżetowych modeli z rodziny Xperia powinniśmy znaleźć obok smartfona także kabel USB, ładowarkę, zestaw słuchawkowy i dokumentacja.

Recenzja Sony Xperia XZ3

Po latach spokojnego rozwijania Omni Balance wiosną przyszedł czas na rewolucję i gruntowane zmiany w ofercie w postaci serii smartfonów XZ2. Idąc za ciosem Japończycy kontynuują odważne zmiany w swojej ofercie i tym sposobem na rynku pojawiła się pierwsza Xperia z ekranem OLED. Czy XZ3 jest tak dobra jak iPhone czy jeszcze lepsza? 

Zestaw, design i wykonanie

XZ3 kontynuuje obraną we wiosennym modelu XZ2 linię stylistyczną wraz ze zmianami w XZ2 Premium w zakresie rozplanowania elementów na ramkach bocznych.

Recenzja Sony Xperia XZ2 Premium

Choć wyświetlacze FullHD są dla wielu wystarczające, to coraz większą popularnością cieszą się urządzenia z ekranami 4K – to właśnie japońskie Sony jesienią 2015 wprowadziło pierwszy smartfon wyposażony w ekran o tak dużej rozdzielczości. Niedawno zadebiutował trzeci model z tej serii. Czy najnowszy XZ2 Premium jest lepszy od poprzednika? Czy rzeczywiście jest to produkt Premium? Zapraszam do recenzji.

Zestaw i wykonanie

Najnowszy model pakowany jest w znane już z Xperii, bardzo dobrze wykonane, pudełko kartonowe z dużą literą X na górze.

Recenzja Sony Xperia XA2 Plus

Urządzenia ze średniej półki to wciąż jeden z najpopularniejszych segmentów rynku urządzeń mobilnych, dlatego też nikogo nie powinno dziwić wprowadzanie do oferty kolejnych wariantów smartfonów w tej półce cenowej. Do wersji 5" oraz Ultra niedawno dołączył odświeżony model Plus. Czy nowy model jest lepszy od poprzedniego? czy phablet ze średniej półki jest warty uwagi? 

Zestaw, wykonanie 

W charakterystycznym dla urządzeń mobilnych Sony pudełku znajdziemy tylko to co niezbędne:

  • smartfon
  • ładowarkę

Recenzja Sony Xperia XZ2 Compact

Przez ostatnie dwa tygodnie testowałem najnowszy smartfon od Sony stworzony z myślą o oczekujących możliwości flagowców w mniejszej obudowie. W ostatnich latach eksperymentując z podejściem do "małych flagowców" Japończycy stworzyli w oczach klientów i niektórych recenzentów kilka nieco mniej udanych urządzeń. Czy najnowszy model to prawdziwy powrót do korzeni? Zapraszam do recenzji.

Zestaw, nowy design w mniejszym rozmiarze

2018 rok przyniósł od dawna wyczekiwane zmiany w urządzeniach mobilnych Sony.

Recenzja Sony Xperia XZ2

Po latach spokojnego rozwijania Omni Balance przyszedł czas na rewolucję i gruntowane zmiany w ofercie. Nowa XZ2 to jednak nie tylko nowy design, ale też topowe podzespoły i unikalne na tle konkurencji rozwiązania. Czy więc Xperia XZ2 to prawdziwa nowość?

Zestaw, nowy design flagowej Xperii

Recenzja Sony Xperia XA2 Ultra

Z roku na rok oferta smartfonów z dużym, ponad 5” ekranami powiększa się o kolejne urządzenia. Przez ostatnie dwa tygodnie miałem okazję przetestować najnowszą propozycję od Sony – wyposażoną w 6” ekran Xperię XA2 Ultra. Czy codzienne korzystanie z niewątpliwie sporego urządzenia jest wygodne? Zapraszam do recenzji.

Zestaw i wykonanie 

W charakterystycznym dla urządzeń mobilnych Sony pudełku znajdziemy tylko to co niezbędne: smartfon, ładowarkę + kabel USB i całkowicie zbędne papiery.

Recenzja Sony Xperia XA2

Rynek urządzeń mobilnych w większości opiera się na urządzeniach ze średniej półki, które przeciętnemu użytkownikowi wydają się być całkowicie wystarczające. Czy najnowsza propozycja od Sony z tego segmentu to dobry wybór? może lepiej sięgnąć po kilkuletniego flagowca? Między innymi na te właśnie zagadnienia odpowiem w dzisiejszej recenzji.

Zestaw i wykonanie

Xperia XA2 sprzedawana jest w niemal niezmienionym od przeszło 3 lat opakowaniu - smartfon otrzymujemy w kompaktowym, białym pudełku wykonanym z dobrej jakości materiału.

Samsung EP-NG930BB a iPhone X

Zaraz po zakupie iPhone X pod koniec listopada ubiegłego roku rozpocząłem poszukiwania ładowarki indukcyjnej dla nowego smartfona. Po długich poszukiwaniach wybór padł na tytułową stację produkowaną przez największego konkurenta Apple, koreański koncern Samsung. Czy jest to dobry wybór dla posiadaczy iPhone X oraz modeli z serii 8? Zapraszam do recenzji.