WindowsNarzędziaNarzędzia systemowexp-AntiSpy

xp-AntiSpy3.98-2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

xp-AntiSpy to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest zmiana wielu często ukrytych i niedostępnych dla użytkownika ustawień systemu Windows XP/Vista/7. Z jego pomocą łatwo zmienimy konfiguracje środowiska operacyjnego, a także zainstalowanych w nim aplikacji - m.in. odtwarzacza Windows Media Player czy przeglądarki Internet Explorer.

Z poziomu programu użytkownik uzyskać może dostęp do kilkudziesięciu ustawień systemowych, które w głównej mierze związane są z prywatnością. Znajdziemy wśród nich opcje, pozwalające m.in. wyłączyć pobieranie licencji i informacji z Internetu w odtwarzaczu WMP, dezaktywować automatyczne aktualizacje IE, ukryć nasz komputer w sieci lokalnej, wyłączymy UAC oraz wiele innych usług systemowych. Wszystkie dostępne w xp-AntiSpy ustawienia posiadają krótkie opisy, które zwykle zawierają informacje do czego służy dany komponent w systemie lub programie oraz co powoduje zmiana jego ustawień. Funkcja ta z pewnością ucieszy początkujących użytkowników, chcących dostosować system do własnych preferencji.

xp-AntiSpy daje możliwość zapisu wprowadzonych w systemie zmian w postaci tzw. profili. Posłużyć one mogą do zastosowania ustalonych modyfikacji w konfiguracji systemu i oprogramowania na innym komputerze lub po reinstalacji systemu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.625 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań63 785
Data aktualizacji30 sty 2012
Rozmiar pliku0.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)