xp-AntiSpy3.98-2

WindowsNarzędziaNarzędzia systemowexp-AntiSpy
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

xp-AntiSpy to niewielkie narzędzie, którego zadaniem jest zmiana wielu często ukrytych i niedostępnych dla użytkownika ustawień systemu Windows XP/Vista/7. Z jego pomocą łatwo zmienimy konfiguracje środowiska operacyjnego, a także zainstalowanych w nim aplikacji - m.in. odtwarzacza Windows Media Player czy przeglądarki Internet Explorer.

Z poziomu programu użytkownik uzyskać może dostęp do kilkudziesięciu ustawień systemowych, które w głównej mierze związane są z prywatnością. Znajdziemy wśród nich opcje, pozwalające m.in. wyłączyć pobieranie licencji i informacji z Internetu w odtwarzaczu WMP, dezaktywować automatyczne aktualizacje IE, ukryć nasz komputer w sieci lokalnej, wyłączymy UAC oraz wiele innych usług systemowych. Wszystkie dostępne w xp-AntiSpy ustawienia posiadają krótkie opisy, które zwykle zawierają informacje do czego służy dany komponent w systemie lub programie oraz co powoduje zmiana jego ustawień. Funkcja ta z pewnością ucieszy początkujących użytkowników, chcących dostosować system do własnych preferencji.

xp-AntiSpy daje możliwość zapisu wprowadzonych w systemie zmian w postaci tzw. profili. Posłużyć one mogą do zastosowania ustalonych modyfikacji w konfiguracji systemu i oprogramowania na innym komputerze lub po reinstalacji systemu.

Udostępnij
xp-AntiSpy 3.98-2wersja stabilna (32-bit)
xp-AntiSpywersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.625 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań63 429
Data aktualizacji30 sty 2012
Rozmiar pliku0.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)