WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremXpadder

Xpadder5.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Xpadder to aplikacja, która umożliwia zarządzanie programami w systemie operacyjnym Windows przy pomocy gamepada zastępującego w tej roli mysz i klawiaturę. Oprócz niej do komputera można podłączyć arcade stick lub joystick. Współpracuje ona ponadto z matami tanecznymi, kierownicami, zestawami perkusyjnymi czy gitarami.

Podłączony i skonfigurowany w programie Xpadder gamepad posłuży nam zatem na przykład do przeglądania zasobów stron internetowych, obsługiwania aplikacji multimedialnych (filmów czy też plików muzycznych) i wykonywania wielu innych czynności.

Co ciekawe, Xpadder umożliwia podłączenie maksymalnie szesnastu kontrolerów w tym samym czasie – opcja ta przydaje się podczas grania w gry komputerowe w trybie wieloosobowym, ale nie tylko. Dzięki opisywanemu programowi, gamepad zadziała nawet w grach, których twórcy nie przewidzieli wsparcia innego kontrolera niż mysz i klawiatura.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań110 407
Data aktualizacji8 mar 2013
Rozmiar pliku0.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)