bECzZGvF

XPExplorer – Windows 10 DPI Fix2.2

Strona głównaWindowsAkcesoriaInne akcesoriaXPExplorer – Windows 10 DPI Fix
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

XPExplorer – Windows 10 DPI Fix to niewielka aplikacja służąca do poprawy działania systemowego mechanizmu skalowania. Jeżeli użytkownik napotkał w systemie miejsca z rozmytym tekstem i nieczytelnymi fontami, może zastosować ten niewielki program do naprawienia tego problemu.

bECzZGvH

Aplikacja jest niezwykle prosta w użyciu, wystarczy ją pobrać, a następnie uruchomić. W jej oknie znajdziemy ustawienia pozwalające na zmianę sposobu skalowania w systemie Windows 10. Zamiast domyślnego, który może nieprawidłowo wyświetlać niektóre fonty, użytkownik może użyć metody znanej z Windows 8.1, a następnie wybrać poziom skalowania: 100%, 125%, 150%, 175% a nawet 200%. Oprócz tego aplikacja dopuszcza ustawianie wartości pośrednich, choć nie ma gwarancji, że wszystkie aplikacje zostaną do niej dopasowane.

Po zatwierdzeniu zmian konieczne jest ponowne uruchomienie komputera. Od tego momentu system korzysta ze zmodyfikowanego skalowania, które powinno poprawnie wyświetlać wszystkie fonty, także w oknach przystawek systemowych (np. menadżer urządzeń). W razie potrzeby użytkownik może w dowolnym momencie przywrócić domyślne skalowanie.

Udostępnij
XPExplorer – Windows 10 DPI Fix 2.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena:
ProducentXPExplorer
Liczba pobrań21 128
Data aktualizacji19 paź 2016
Rozmiar pliku1.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECzZGwD