XXCLONE2.08.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XXCLONE jest darmowym (do zastosowań domowych) i funkcjonalnym oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych wskazanych przez użytkownika partycji. Z powodzeniem wykorzystywane ono może być do klonowania partycji z systemem Windows w trakcie jego działania.

Narzędzie dysponuje funkcjami, które umożliwiają zarówno stworzenie pełnej kopii zapasowej partycji, aktualizowanie już istniejących backupów o zmodyfikowane dane, jak również transferowanie jedynie rejestru systemowego bez przenoszenia plików. Bazuje ono na zaawansowanym i autorskim algorytmie HyperSync, zapewniającym dużą szybkość działania podczas wykonywanych okresowo kopii. Program wspiera najpopularniejsze systemy plików (FAT oraz NTFS), obsługując przy tym nośniki danych oparte o interfejsy IDE, SATA, SCSI, USB i FireWire.

Zastosowań XXCLONE jest naprawdę wiele. Z pewnością doskonale nadaje się ono do przenoszenia systemu Windows po zakupie nowego dysku twardego, umożliwiając klonowanie wszystkich plików systemowych, zainstalowanych na komputerze aplikacji i gier, czy też różnego rodzaju dokumentów, multimediów czy grafiki. Zaletami narzędzia jest skuteczność działania i bardzo prosta obsługa (mimo braku polskiej wersji językowej).

Udostępnij
XXCLONE 2.08.8wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
ProducentPixelab, Inc.
Liczba pobrań28 206
Data aktualizacji20 sty 2017
Rozmiar pliku4.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)