bDUAVViZ
XYplorerFree ikona

XYplorerFree21.70

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

XYplorerFree to nieznacznie okrojona, ale w pełni bezpłatna (również do zastosowań komercyjnych) edycja popularnego menedżera plików, stanowiącego doskonałą alternatywę dla Eksploratora Windows.

bDUAVVjb

Narzędzie zapewnia użytkownikowi systemu Windows wygodne i komfortowe zarządzanie plikami zgromadzonymi na dyskach komputera, jak również tymi z nośników optycznych. Podobnie jak w przypadku wersji płatnej, tak również XYplorerFree charakteryzuje się sporą ilością opcji konfiguracyjnych, pozwalających łatwo dostosowywać poszczególne aspekty pracy (np. sposób prezentacji danych) do indywidualnych (nawet wygórowanych) preferencji użytkownika. Nie zabrakło także funkcji, pozwalających z poziomu programu sprawnie zmieniać nazwy plików oraz tworzyć z nich skompresowane archiwa ZIP.

Pasek adresu XYplorerFree w odróżnieniu od swojego systemowego odpowiednika potrafi obsługiwać poza dokładną ścieżką także nazwy plików, komendy wyszukiwania oraz adresy URL. Dużym atutem aplikacji jest spora liczba dostępnych filtrów i statystyk, pozwalających sprawnie zarządzań oraz analizować dane zgromadzone na nośniku danych. Zaletą narzędzia jest ponadto rozbudowana funkcja historii, pozwalająca przeglądać wykaz m.in. wszystkich lokalizacji, jakie przeglądaliśmy w dowolnym panelu.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
XYplorerFree 21.70wersja stabilna (32-bit)
XYplorerFreewersja portable
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.111 ocen
ProducentDonald Lessau
Liczba pobrań4 334
Data aktualizacji8 kwi 2021
Rozmiar pliku3.46 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
XYplorerFree ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUAVVjG
bDUAVVjX