AndroidKomunikacja/społecznośćKlienty e-mailYahoo Mail
Yahoo Mail ikona

Yahoo Mail

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Yahoo Mail to oficjalna aplikacja do obsługi konta pocztowego w ramach darmowych usług oferowanych przez firmę Yahoo. Aplikacja posiada wszystkie najważniejsze funkcje jakich należy szukać w kliencie pocztowym: pozwala na dostęp do poszczególnych kategorii, szybkie zarządzanie wieloma wiadomościami jednocześnie, a także dodawanie wielu kont. Atutem aplikacji jest obsługa motywów.

Po uruchomieniu, użytkownik musi zalogować się do przynajmniej jednego z istniejących konta Yahoo, lub utworzyć nowe. Główne okno aplikacji przedstawia listę wiadomości w skrzynce odbiorczej. Wysuwany panel boczny pozwala na szybką zmianę konta, a w obrębie jego zmianę katalogu na inny, również z dostępem do spamu i kosza. Użytkownik może dodawać własne foldery, może także skorzystać z funkcji folderów inteligentnych, które automatycznie wybierają pocztę od kontaktów, lub zawierającą załączniki w formie plików. Aplikacja pozwala również na szybkie pobranie innych aplikacji od Yahoo, np. klienta Flickr i aplikacji pogodowej. Po wejściu w podgląd wiadomości użytkownik może ją usunąć, przenieść do innego folderu, zgłosić jako spam, oznaczyć gwiazdką, a także przekazać dalej. Formatka pisania nowej wiadomości umożliwia z kolei wybranie pól kopii i kopii ukrytej. Yahoo Mail obsługuje również motywy, dzięki czemu użytkownik może szybko zmienić wygląd aplikacji w taki, który znacznie bardziej mu odpowiada.

Ustawienia dzielą się na ogólne, gdzie można włączyć lub wyłączyć podgląd wiadomości i miniatury zdjęć w nich zawartych, a także ustawienia specyficzne dla każdego z dodanych kont. Tam użytkownik może wybrać dźwięk powiadomienia, kontrolować powiadomienia za pomocą wibracji i ikony na pasku stanu, a także synchronizować kontakty z książką adresową konta. Możliwy jest także wybór podpisu dodawanego do wiadomości wysłanych z urządzenia mobilnego, oraz automatyczne blokowanie wszystkich obrazów w wiadomościach email. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo, posiada interfejs w języku polskim.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentYahoo! Inc.
Liczba pobrań934
Data aktualizacji15 maj 2024
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
Yahoo Mail ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)