WindowsNarzędziaInne narzędziaYale
Yale ikona

Yale1.23

zabezpiecz pobieranie

Yale to bezpłatne narzędzie, które prezentuje stopień wykorzystania przepustowości wszystkich adapterów sieciowych, a także pozwala śledzić informacje na temat obciążenia procesora i szybkości transmisji danych na dysku twardym.

W przypadku, gdy dysponujemy wieloma kartami sieciowymi, Yale pozwala na rozwinięcie listy posiadanych urządzeń tego typu, a następnie kliknąć na wybrane, by zapoznać się ze szczegółami dostępnymi w przejrzystej formie. Należy zaznaczyć, że dzięki temu programowi w czasie rzeczywistym otrzymujemy informacje o wykorzystaniu poszczególnych usług sieciowych i protokołów, takich jak np. HTTP czy FTP.

Yale jest dostępny w zasobniku systemowym. Wystarczy kliknąć na jego ikonę, by skorzystać z dodatkowych opcji, pozwalających na dostosowanie działania programu do własnych upodobań (np. zmiana wyglądu interfejsu, wyłączenie automatycznych aktualizacji). Niemniej chcąc korzystać wyłącznie z podstawowych i najważniejszych funkcjonalności, nie musimy niczego konfigurować. Program jest gotowy do działania tuż po pobraniu i nie wymaga instalacji.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentThe SZ
Liczba pobrań175
Data aktualizacji21 lis 2022
Rozmiar pliku0.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Yale ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)