WindowsGryAkcja i strzelankiYandere Simulator

Yandere Simulator

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Yandere Simulator jest trzecioosobową skradanką z oprawą graficzną, która zadowoli miłośników anime. Pod względem mechaniki rozgrywki grę można porównać z kultową serią Hitman pozwalającą na wcielenie się w rolę zabójcy na zlecenie.

W trakcie zabawy kierujemy tytułową Yandere, czyli pewną dziewczyną zakochaną w chłopcu z tej samej szkoły. Zazdrosna nastolatka postanawia, że pozbędzie się każdego, kto choćby przez moment wykaże zainteresowanie wybrankiem jej serca, jednocześnie nie wzbudzając podejrzeń wśród rówieśników oraz nauczycieli.

Yandere Simulator inspirowane jest wspomnianymi już przygodami Agenta 47. Tak samo jak w grach IO Interactive trafiamy na wielką mapę, gdzie znajdziemy wiele postaci niezależnych, a naszym zadaniem jest zlokalizowanie i wyeliminowanie pewnej osoby na jeden z wielu możliwych sposobów (np. po cichu lub też poprzez zaaranżowanie wypadku). Oprócz tego trzeba pamiętać o usuwaniu śladów zbrodni w taki sposób, by policja nie była w stanie powiązać Yandere z danym zabójstwem.

Przed uruchomieniem Yandere Simulator należy wiedzieć, że gra nie została jeszcze ukończona. Autorzy zamierzają ulepszyć animacje postaci, a także jakość oprawy graficznej. Finalne wydanie opisywanej produkcji będzie mogło pochwalić się większą liczbą funkcji. Choć gra nie zawiera treści pornograficznych, twórcy informują, że jest ona przeznaczona wyłącznie dla dorosłych odbiorców.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentyanderedev
Liczba pobrań4 996
Data aktualizacji17 mar 2019
Rozmiar pliku1.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)