MacOSAkcesoriaObsługa dysków internetowychYandex.Disk
Yandex.Disk ikona

Yandex.Disk3.2.18 Build 4610

Producentem tego programu jest firma rosyjska lub inna bezpośrednio z nią powiązana. Z uwagi na sytuację w Ukrainie, redakcja zaleca stosowanie innych aplikacji. Więcej o potencjalnych zagrożeniach dotyczących rosyjskiego oprogramowania można przeczytać w naszej analizie.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Yandex.Disk to program do obsługi dysku w chmurze rosyjskiej firmy Yandex, dodatkowo wyposażony w wygodne narzędzie do robienia zrzutów ekranu. Program oferuje możliwość automatycznej synchronizacji plików z chmurą i dostęp do nich.

Program zagnieżdża się w górnej belce systemu, skąd można go obsługiwać. Przy wstępnej konfiguracji można wybrać, gdzie będzie znajdował się folder synchronizowany z chmurą Yandex, czy będą automatycznie synchronizowane zdjęcia z podłączonych aparatów oraz czy program ma się uruchamiać automatycznie wraz z systemem. Wszystko można zmienić w ustawieniach.

Yandex.Disk ma też możliwość automatycznej publikacji zrzutów ekranu i synchronizacji tylko wybranych folderów. Na systemie OS X 10.7 i nowszych program pozwala podejrzeć listę ostatnio synchronizowanych plików.

Yandex oferuje 10 GB miejsca za darmo. Pliki można przeglądać także w przeglądarce pod adresem disk.yandex.com.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentYandex
Liczba pobrań57
Data aktualizacji28 cze 2022
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Yandex.Disk ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)